Pieniądze nie wypadają sroce spod ogona

"Miejsc pracy nie przynosi bocian", "Dochód narodowy nie wypada sroce spod ogona" i "Inwestycje nie trafiają się jak ślepej kurze ziarno" - takimi hasłami Lewiatan promuje nową kampanie "Przedsiębiorcy tworzą".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pieniądze nie wypadają sroce spod ogona

PODZIEL SIĘ


Autor: DB

20 lut 2013 14:48


Celem naszych działań jest pokazanie Polakom jak wielką rolę pełnią przedsiębiorcy w życiu każdego z nas. Nie jest to wciąż wiedza powszechna, dlatego uważamy, że należy ją upowszechniać - tłumaczy Henryka Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan. - Tyle już lat funkcjonujemy w gospodarce wolnorynkowej, której biznes jest integralną częścią, że warto, by Polacy mieli świadomość kto buduje naszą gospodarkę.
 
Na czym polega kampania? W głównej roli występują dzieci. Wyjaśniają skąd biorą się miejsca pracy, inwestycje i dochód narodowy. Z kolei odpowiedzi przynoszą bocian, sroka i kura.
 
Spoty są prezentowane w lutym i marcu w telewizji, radiu, prasie i w internecie. Na przedsiębiorcytworza.pl możecie zapoznać się z przedsiębiorcami, którzy zdecydowali się wziąć udział w kampanii, ale także wiele innych ciekawostek - między innymi raporty opisujące wkład przedsiębiorców w rozwój.
 
PKPP Lewiatan zorganizował kampanię w ramach projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców", współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiej Funduszu Społecznego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.