PARTNERZY PORTALU

Pepco otwiera kilkaset nowych sklepów i planuje wzrost zatrudnienia w 2023 roku

  • km
  • 19 sty 2023 16:49

W 2023 roku sieć Pepco planuje otwarcie ponad 500 nowych placówek oraz wejście na nowe rynki - portugalski i do Bośni i Hercegowiny. Rozwój sieci przełoży się na wzrost liczby pracowników, których liczba w najbliższym roku przekroczy 29 tysięcy.

Pepco otwiera kilkaset nowych sklepów i planuje wzrost zatrudnienia w 2023 roku
Grupa Pepco działa w 19 krajach, zatrudniając ok. 43 000 osób (fot. mat. pras.)
REKLAMA

Grupa Pepco działa w 19 krajach, zatrudniając ok. 43 000 osób (włączając w to Wielką Brytanię i Irlandię). Ponad 10 tysięcy osób pracuje w Polsce, w tym 1000 w poznańskiej centrali firmy. Liczba pracowników sieci dynamicznie rośnie i od 2010 roku zwiększyła się o ponad 1000 proc. Równocześnie firma stawia na rozwój już zatrudnionych osób, tylko w minionym roku wewnętrzne awanse objęły ponad 2600 pracowników.

- Pracownicy to filar, na którym opiera się dynamiczny rozwój Pepco. Dzięki codziennemu zaangażowaniu każdej z 26 tysięcy zatrudnianych przez nas osób możemy docierać do jeszcze większej liczby klientów, czego najlepszym dowodem było niedawne otwarcie naszego 3000 sklepu. Cieszę się, że zatrudnieni w Pepco rozwijają się razem z firmą, tworząc  wspaniałą, wielonarodową i różnorodną społeczność, z której przedstawicielami świętowaliśmy otwarcie naszego jubileuszowego sklepu w Berlinie - wyjaśnia Anand Patel, dyrektor zarządzający Pepco.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Pepco otwiera kilkaset nowych sklepów i planuje wzrost zatrudnienia w 2023 roku

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA