Największe zmiany kadrowe w sieciach handlowych mijającego roku

6
Największe zmiany kadrowe w sieciach handlowych mijającego roku Transefry kadrowe w sieciach handlowych w 2015 r. /fot. DlaHandlu.pl
Biedronka, Kaufland, Lidl, Małpka, Czerwona Torebka czy Tesco, to tylko niektóre handlowe sieciówki, w których w mijającym roku doszło do ważnych kadrowych transferów.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Największe zmiany kadrowe w sieciach handlowych mijającego roku

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

22 gru 2015 16:48


Na początku roku 2015 okazało się, że były prezes Czerwonej Torebki zajmie się rozwojem sieci paczkomatów w InPost. Ireneusz Kazimierczyk został bowiem prezesem zarządu spółki InPost Paczkomaty. Kazimierczyk w Czerwonej Torebce pełnił funkcję prezesa zarządu, a później był odpowiedzialny za rozwój spółki Merlin.pl. Nowym prezesem zarządu Merlin.pl został natomiast Tomasz Kowalski, który pełnił wcześniej funkcję dyrektora zarządzającego w obszarze handlu i ekspansji w Grupie Handlowej Czerwona Torebka.

26 stycznia na stanowisko prezesa zarządu drogerii Dayli Polska została powołana Anna Wierzbicka. Z grupą Kerdos (do listopada 2014 r. Hygienika) związana od 2012 r. Dotychczasowy prezes zarządu Dayli Polska - Kamil Kliniewski – pozostał prezesem zarządu Kerdos Group oraz niemieckiej spółki zależnej DC Service GmbH, będącej udziałowcem w luksemburskiej sieci Meng Drogerie. Z końcem roku Anna Wierzbicka zrezygnowała z bycia prezesem Dayli i zasiadania w zarządzie innych spółek z grupy.

Więcej czytaj na dlahandlu.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.