Menedżerki sprzedaży bezpośredniej wyróżnione

Przedstawicielki Avon i Mary Kay - firm zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Sprzedaży Bezpośredniej - wyróżnione w kategorii Menedżer Sprzedaży Bezpośredniej w V edycji prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Menedżerki sprzedaży bezpośredniej wyróżnione

PODZIEL SIĘ


Autor: EM

5 gru 2013 19:29


Iwona Ruszak, współpracująca z Avon Cosmetics oraz Dorota Pastuszak związana z Mary Kay, odebrały wyróżnienia z rąk Mirosława Lubonia, Dyrektora Generalnego PSSB. Jaka jest tajemnica sukcesu najlepszych? Najważniejsze są dwa czynniki: dobre wyniki i etyka w działaniu.

- Jestem dumna i zmotywowana do dalszego doskonalenia swoich umiejętności menedżerskich. To dla mnie duży sukces i pierwsze tak prestiżowe wyróżnienie - powiedziała Iwona Ruszak, współpracująca od 16 lat z Avon Cosmetics. Jako młoda, 21-letnia dziewczyna była zafascynowana kosmetykami Avon. Jakość produktów i chęć zarobienia na ich zakup zdecydowały o podjęciu współpracy z Avon. Rozkochałam większość swoich znajomych w produktach Avon i tak okazało się, że mogę moją pasję przekuć w sukces zawodowy - mówi Iwona Ruszak. Po roku wytężonej pracy w charakterze konsultantki i niekwestionowanych osiągnięciach awansowała na Okręgową Menedżer Sprzedaży.

- Jestem zaszczycona tak prestiżowym wyróżnieniem. Nagroda jest dla mnie uznaniem i potwierdzeniem właściwie realizowanych zadań, przy zachowaniu najwyższych standardów pracy. Cieszy tym bardziej, że realizuję się zawodowo, moja praca daje mi satysfakcję i spełnienie - mówi Dorota Pastuszak, Naczelna Dyrektor Sprzedaży, od 7 lat współpracująca z Mary Kay. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w korporacji. W ciągu 9 lat osiągnęła najwyższe z możliwych stanowisko. Więcej jako kobieta zdobyć nie mogła. Chęć dalszego rozwoju zawodowego i osobistego, niezależność czasowa i finansowa, brak tzw. szklanego sufitu, zdecydowały o rozstaniu z korporacją i podjęciu współpracy z Mary Kay. Tutaj w bardzo krótkim czasie wiele osiągnęła.

Po kilku miesiącach intensywnej pracy i dużego zaangażowania, awansowała na Niezależną Dyrektor Sprzedaży, rozpoczynając tym samym prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zbudowała zespół 800 osób w obszarze biznesowym, wydebiutowała 9 młodszych Dyrektor i intensywnie pracuje nad rozwojem kolejnych Liderów. Udziela konsultacji, sprzedaje produkty, szkoli swoje konsultantki.

Sprzedaż bezpośrednia to przede wszystkim stały kontakt z ludźmi, budowanie trwałych, długofalowych relacji z nimi oraz etyka w działaniu.

Polish National Sales Awards to pierwsze w Polsce przedsięwzięcie, które poprzez organizowany Konkurs, promuje dobre praktyki i standardy sprzedaży. Głównym celem PNSA jest działanie na rzecz rozwoju przedsiębiorstw przez wspieranie działów sprzedaży przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich pracowników działów sprzedaży, a także dla trenerów i pracowników działu obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.