Ile zarabiają pracownicy Lidla w Polsce?

Lidl szuka osób chętnych do podjęcia pracy na stanowiskach: kierownik, pracownik sklepu, zastępcy kierownika. Ponadto personelu do centrali firmy oraz centrów dystrybucyjnych. Ile płaci?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ile zarabiają pracownicy Lidla w Polsce?

PODZIEL SIĘ


Autor: Joanna Rubin

16 maj 2014 6:14


- Od osób ubiegających się o posadę pracownika sklepu oczekujemy głównie zaangażowania, umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym - mówi Patrycja Kamińska z Lidl Polska.

Z kolei na stanowisko kierownika sklepu szukają osób z minimum średnim wykształceniem, o wysokich zdolnościach interpersonalnych, organizacyjnych i kierowniczych, wyróżniających się łatwością przyswajania wiedzy. Na stanowiska specjalistyczne pozyskują kandydatów z wyższym wykształceniem i znajomością języków obcych, najczęściej angielskiego i/lub niemieckiego.

- W momencie podjęcia współpracy wynagrodzenie pracownika sklepu wynosi powyżej 2000 zł brutto, a po dwóch latach 2600 zł brutto. Rozpoczynający u nas pracę kierownik sklepu otrzymuje ponad 4000 zł brutto, a w ciągu dwóch lat ma zagwarantowany wzrost do 5900 zł brutto - mówi Kamińska.

Podkreśla, że pracownik od momentu podpisywania umowy o pracę wie, ile będzie zarabiał za rok oraz za dwa lata.

- Wszystkim pracownikom, niezależnie od zajmowanego stanowiska, oferujemy bezpłatną prywatną opiekę zdrowotną Medicover, gwarantującą dostęp do lekarzy ponad 20 specjalizacji. Dodatkowo umożliwiamy przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Allianz. Ponadto w ramach programu „Lidl dla rodziny" nasi pracownicy mogą objąć prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym Medicover również członków swojej rodziny - wyjaśnia Patrycja Kamińska.

Dodaje, że w ramach pakietu rodzinnego pracownicy otrzymują bony świąteczne i paczki ze słodyczami dla dzieci na święta, jak również wyprawki dla pierwszoklasistów.

- Oferujemy również regularne szkolenia wewnętrznie. Organizujemy też warsztaty we współpracy z profesjonalnymi firmami szkoleniowymi. Realizujemy m.in. cykl szkoleń w ramach „Akademii LIDL", gdzie nasi pracownicy zdobywają i pogłębiają wiedzę niezbędną do wykonywania obowiązków na stanowiskach kierowniczych - informuje Patrycja Kamińska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

ada 2015-10-11 13:09:51

Zarobki sa smieszne przyjmuja na 3/4 etatu 1100 zl na reke w tym niedziele I soboty ktore sa platne jak zwykly dzien I do wybrania dzien nieplatny w tygodniu.Zapieprz jak kolowrotku za pieciu

kaligula 2014-10-30 23:38:03

Całkiem dobrz esie zarabia wbrew wszystkiemu, na forach pracowniczych jak gowork.pl/opinie_czytaj,91747 wiele osób sobie chwali prace w lidlu.