Gorąco w Biedronce. Pracownicy proszą klientów o pomoc

30 stopni Celsjusza to idealna temperatura kiedy można wypoczywać nad morzem, ale nie kiedy pracuje się w sklepie. Tymczasem właśnie w takim ukropie przychodzi pracować zatrudnionym w Biedronce w Opolu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gorąco w Biedronce. Pracownicy proszą klientów o pomoc

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

12 sie 2014 10:31


Sytuacja jest już na tyle "gorąca", że pracownicy proszą nawet klientów by dzwonili na bezpłatną infolinię sklepu i zgłaszali skargi na brak klimatyzacji - podaje "Gazeta Wyborcza". Ci nie mają z tym większego problemu, ponieważ im również jest trudno wytrzymać panującą w sklepie temperaturę, kiedy robią zakupy.

Czytaj też: Żeby zaraz po studiach na kierownika? Taką ofertę ma Biedronka dla 1000 absolwentów

Jak twierdzi rzecznik Jeronimo Martins Polska, w najbliższych dniach w placówce zaplanowany został montaż klimatyzacji, która umożliwi obniżenie temperatury i poprawi komfort pracy oraz dokonywania zakupów przez klientów - czytamy w dzienniku.

Zapewnia również, że kiedy w sklepie panuje temperatura powyżej 28°C pracownicy mają prawo do częstszych przerw i mają zapewnione napoje chłodzące przez pracodawcę.


Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Biedronka 2017-06-21 22:50:04

My mamy ten sam problem... i nikt sie tym niestety nie przejmuje.... zglaszamy to wszedzie gdzie sie da a oni nas juz zbywaja 4 /5 rok....