PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Żabka, POLOmarek czy Piotr i Paweł. Tylko w I pół. 2018 siedem transferów personalnych w branży retail

Spar Polska, Netto Polska, POLOmarket, Piotr i Paweł, Żabka, Makro Cash and Carry Polska oraz Carrefour Polska łączy nie tylko branża. Tylko w pierwszych sześciu miesiącach 2018 w firmy zaszły zmiany kadrowe. Oto siedem kluczowych transferów personalnych.

Żabka, POLOmarek czy Piotr i Paweł. Tylko w I pół. 2018 siedem transferów personalnych w branży retail
Branża retail odświeża kadrę. (fot.shutterstock.com)
REKLAMA

1. Spar Polska. Sieć od nowego roku wzmocniła zarząd firmy. Od 1 stycznia 2018 roku w skład zarządu weszli dodatkowo Anna Maksymiuk i Grzegorz Leszka.

2. Netto Polska. 3 stycznia Janusz Stroka objął stanowisko dyrektora generalnego Netto Polska. Główne zadanie Janusza Stroki to przyspieszenie wzrostu i dalszy rozwój sieci w Polsce.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

3. POLOmarket. Po trzech latach pracy dla POLOmarketu Michał Seńczuk złożył z dniem 30 marca rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu i postanowił kontynuować swoją karierę zawodową poza strukturami firmy. Prezesem zarządu został Marcin Sowa, dotychczasowy członek zarządu.

4. Piotr i Paweł. 18 maja br. do zarządu spółek Grupy Piotr i Paweł dołączył Marek Miętka. 1 czerwca br. Piotr i Paweł Woś, twórcy sieci, przeszli z poziomu zarządu do rady nadzorczej. Marek Miętka objął stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego.

5. Żabka. W czerwcu Adam Manikowski, pełniący do tej pory funkcję Executive Marketing Vice President w kanadyjskich strukturach Walmarta, objął stanowisko Chief Operations Officer, jako nowy członek zarządu Żabka Polska.

6. Makro Cash and Carry Polska. 1 lipca Dominik Branny objął funkcję prezesa zarządu Makro Cash and Carry Polska S.A. Poprzedni prezes firmy Eric Poirier zajął stanowisko partnera operacyjnego w strukturach Metro i odpowiada za Metro Cash & Carry Francja, Pro à Pro, Makro Cash & Carry Hiszpania i Portugalia.

7. Carrefour Polska. 1 lipca stanowisko dyrektora generalnego Carrefour Polska objął Christophe Rabatel. Christophe Rabatel to menedżer z doświadczeniem w obszarach finansów i handlu. Karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w Deloitte, pracując w oddziałach w Paryżu i Montrealu. Z Grupą Carrefour związany jest od 14 lat.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (15)

Do artykułu: Żabka, POLOmarek czy Piotr i Paweł. Tylko w I pół. 2018 siedem transferów personalnych w branży retail

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • ccc 2018-07-23 17:53:33

  przeciez to, ze paliwo jest droższe to nie jest wina oplaty emisyjnej, bo te akurat placa wielkie korporacje paliwowe tylko żydów co namowili trumpa do ataku na Iran

 • Marek 2018-07-23 17:24:01

  to przez to, ze trump renegocjowal umowe ograniczającej program nuklearny republiki islamskiej podwyzszyly sie ceny paliw. nie tam przez jakies oplaty emisyjne.

 • opinia 2018-07-23 15:24:55

  Kto by pomyślał, że tak diametralnie może się zmienić cena paliwa na stacjach. Szok w oczy pali. Wszystkie zagraniczne podnosza ceny. tylko nasi staraja sie trzymac

 • oskarm 2018-07-23 15:14:53

  Wiedziałam, że przemysł naftowy w Wenezueli prędzej czy później dobiegnie załamania.

 • Gość121 2018-07-23 14:53:40

  Mogłem się tego spodziewać po Trumpie, po jego decyzji wysokie ceny zostaną z nami na dłużej.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA