×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Zapraszamy na PulsHR_Day, inspirujące debaty oraz targi pracy. Tego wydarzenia nie można przegapić

15 listopada 2017 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach pulsować będzie w rytmie HR-u. W tym dniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie poświęcone polskiemu rynkowi pracy – PulsHR_Day

Zapraszamy na PulsHR_Day, inspirujące debaty oraz targi pracy. Tego wydarzenia nie można przegapić
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

PulsHR_Day to jedno z najważniejszych wydarzenie dedykowanych HR w Polsce, i największe na  śląskim rynku pracy, które organizuje Grupa PTWP i portal PulsHR.pl – lider informacji o rynku pracy i human resources w Polsce. Spotkanie jest rozwinięciem cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji Silesia HR Trends. Głównym celem wydarzenia jest dyskusja dotycząca nowych trendów w obszarze HR, integracja środowiska branżowego oraz czerpanie inspiracji do tworzenia lepszego miejsca pracy.

Formuła wydarzenia składa się z dwóch zazębiających się części: ogólnopolskiej konferencji oraz targów pracy, kariery i rozwoju.

Konferencja HR

15 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przedstawiciele biznesu, samorządu, uczelni, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego, coachowie oraz studenci dyskutować będą o bieżących, najbardziej istotnych zagadnieniach rynku pracy z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo branżowe, wyzwania rekrutacyjne, partnerstwo publiczno-prywatne, nowatorskie zarządzanie organizacją, rosnący sektor BPO czy nowoczesna technologia w HR.

Ciekawa tematyka i wysoki poziom debat pozwoli na dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która dla uczestników stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale również pomaga im zmierzyć się z wyzwaniami, z jakimi sektor mierzy się na co dzień. Konferencja PulsHR_Day to także świetna okazja do networkingu. Można spotkać się z prezesami firm i doświadczonymi menedżerami z branży HR.

Targi pracy, kariery i rozwoju osobistego

Wydarzenie uzupełnią Targi pracy, kariery i rozwoju osobistego. 15 listopada w Katowicach odwiedzający wydarzenie poznają najlepsze oferty pracy największych pracodawców w regionie, a pracodawcy – skutecznie znajdą dobrego kandydata do pracy.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zapraszamy na PulsHR_Day, inspirujące debaty oraz targi pracy. Tego wydarzenia nie można przegapić

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA