Worksmile, platforma do budowania angażującej kultury organizacyjnej poszerza ofertę kafeterii benefitów o zupełnie nową kategorię - samochody. To efekt współpracy z Carsmile.

To kolejny krok w poszerzaniu oferty kafeterii benefitów, na jaki zdecydował się Worsmile. W marcu umożliwił użytkownikom zamianę zebranych środków na ekwiwalent pieniężny dzięki uzyskaniu statusu Małej Instytucji Płatniczej. Z początkiem kwietnia kafeteria została rozszerzona o nową kategorię - samochody (auta na abonament, które mogą zastąpić tradycyjną flotę samochodową). Nowy benefit to efekt współpracy z Carsmile - platformą online, umożliwiającą wynajem samochodów w abonamencie.
- Do dyspozycji użytkowników kafeterii Worksmile Carsmile oddaje minimum 30 zawsze dostępnych modeli samochodów i setki sztuk dostępnych od ręki, dzięki czemu w chwili gdy któryś z samochodów zostanie wynajęty, automatycznie zostanie on zastąpiony innym. Jeśli modele aut znajdujące się w ofercie nie będą spełniały oczekiwań naszych klientów - nic straconego, ponieważ wachlarz samochodów pod wynajem będzie się zmieniał nawet z dnia na dzień, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie w katalogu coś dla siebie – wyjaśnia Tomasz Chaciński - CEO Worksmile.
By móc wynająć samochód, użytkownik musi zalogować się na swoje konto, wejść w zakładkę „samochody” i wybrać interesujący model. Po akceptacji wyboru najemca otrzyma link, który przeniesie go na spersonalizowany pod dany model landing page stworzony przez Carsmile, gdzie wypełni formularz kontaktowy. Proces kończy się kontaktem przedstawiciela Carsmile z najemcą.
Jak wyjaśnia Tomasz Chaciński, nowa kategoria w kafeterii Worksmile to synonim nowoczesnego benefitu pracowniczego.
- Pracodawcy mają możliwość określenia kwoty, jaką miesięcznie mogą przeznaczyć na wynajem samochodu dla pracownika. Ta nowa forma wsparcia spotkała się nie tylko z pozytywnym przyjęciem, ale stała się również wygodną alternatywą dla firmowych flot samochodowych. Pracodawcy nie tylko nie muszą już kupować aut firmowych, ale pozbywają się również problemu monitorowania ich sprawności – tłumaczy.



KOMENTARZE (0)