×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Top Pracodawcy wybrani. Są najlepsi w Polsce

Capgemini, Siemens, Budimex, Volvo Polska, Kompania Piwowarska, CD Projekt, 3M Poland, Grupa Nowy Styl, PwC Polska, Asseco Poland i Grupa Orbis zwyciężyli w konkursie Top Pracodawca 2017. Z kolei laureatami konkursu Top Pracodawca Woj. Śląskiego 2017 zostali Rockwell Automation, Unilever, Timken, Guardian Częstochowa, FH Rolnik i Weindich.

Top Pracodawcy wybrani. Są najlepsi w Polsce
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Po raz pierwszy największy portal w branży HR (czyli my, nie chwaląc się) nagrodzi najlepszych pracodawców w Polsce - Top 10 Pracodawców w Polsce oraz Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego

• Konkurs Top Pracodawca ma unikalną formułę nie tylko ze względu na skład kapituły (PulsHR.pl w dokonaniu wyboru wspomogli prawdziwi profesjonaliści ze świata biznesu, edukacji i HR-u). To także jedyny taki konkurs w Polsce, gdzie na równi z kapitułą mogli się wypowiedzieć profesjonaliści z branży HR, czyli Wy, nasi czytelnicy.

• Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom podczas uroczystej gali, która odbędzie się 15 listopada br. w Katowicach w trakcie najważniejszego wydarzenia dedykowanemu polskiemu rynkowi pracy - PulsHR_Day.

Oto tegoroczni laureaci konkursu Top 10 Pracodawców w Polsce:

Capgemini

Firma działa w Polsce już od 21 lat i jest jednym z największych inwestorów sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Zatrudnia ponad 7 tys. specjalistów w sześciu oddziałach w Warszawie, Katowicach, Opolu, we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie.

Siemens

Koncern Siemens jest obecny w Polsce już od ponad 130 lat. Główna siedziba spółki mieści się w Warszawie. Posiada również oddziały w Bielsku-Białej, Elblągu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i we Wrocławiu. Spółka zatrudnia 357 tysięcy pracowników na całym świecie.

Budimex

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Początki działalności sięgają roku 1968. Od 1995 roku Budimex jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych. Spółka zatrudnia ponad 6,2 tys. osób.

Volvo Polska

Volvo Polska to część grupy Volvo, która zajmuje się produkcją samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych. W skład Volvo Polska wchodzą także globalne centra usług biznesowych zajmujące się obszarami: IT, finanse, HR. Spółka zatrudnia ok. 3 tys. pracowników.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Top Pracodawcy wybrani. Są najlepsi w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA