PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Sodexo ma propozycję dla pań. W Polsce rusza program SheWorks

Wspierając przedsiębiorczość kobiet Sodexo uruchomiło program rozwojowy o nazwie SheWorks. W jego ramach firma zatrudniająca ponad 400 tysięcy osób na całym świecie, oferuje możliwość nauki zarządzania poprzez towarzyszenie pracownikowi firmy przez cały dzień roboczy.

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 10 cze 2019 16:18
Sodexo ma propozycję dla pań. W Polsce rusza program SheWorks
- W Sodexo oferujemy pracę w ok. 100 grupach stanowisk - komentuje Monika Bentkowska. Piastuje ona stanowisko dyrektor ds. zasobów ludzkich w Sodexo, w regionie Europy Centralna i Polski. (fot. pixabay.com)
REKLAMA

Projekt, którym Sodexo chce - w skali globalnej, jak i lokalnej - pomagać kobietom wyrównywać szanse na rynku pracy jest priorytetowym elementem strategii firmy.

W ramach wspierania różnorodności i integracji (diversity & inclusion) organizowane są inicjatywy rozwojowe pomagające kobietom w rozwoju zawodowym.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

SheWorks to najnowszy program globalny Sodexo. Realizowany jest od tego roku także w Polsce. Skierowany jest do kobiet, które mają szansę przez jeden dzień towarzyszyć pracownikowi Sodexo i poznawać charakter pracy na danym stanowisku.

- W trakcie mojej wizyty w Sodexo miałam szansę nie tylko podpatrzeć pracę managera dużego kontraktu, zobaczyć jak zarządza się powierzchnią biurową dużej międzynarodowej korporacji,  ale także zapoznać się z wieloma aspektami pracy osób na różnych stanowiskach m.in.: koordynatora floty samochodowej - mówi Monika, pierwsza uczestniczka programu SheWorks. - Ta inicjatywa naprawdę daje kobietom szansę, inspirację i siłę - dodaje.

- W Sodexo oferujemy pracę w ok. 100 grupach stanowisk - komentuje Monika Bentkowska. Piastuje ona stanowisko dyrektor ds. zasobów ludzkich w Sodexo, w regionie Europy Centralna i Polski. Podkreśla ona, że to ogromne pole do kształtowania kariery i wykorzystania naturalnych talentów, czy predyspozycji. Nie można tego potencjału oferowanego przez Sodexo zmarnować.

- Chcemy zapraszać nowe talenty do naszego świata, a tym bardziej cieszymy się, gdy swoimi programami rozwojowymi pobudzamy przedsiębiorczość w środowiskach nieuprzywilejowanych, czy w grupach ograniczanych często krzywdzącymi stereotypami - kończy swoją wypowiedź Bentkowska.

Partnerem pomysłu SheWorks akcji jest Centrum Praw Kobiet.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Sodexo ma propozycję dla pań. W Polsce rusza program SheWorks

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA