PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Ruszyło dwujęzyczne przedszkole firmowe dla Franklin Templeton w Poznaniu

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 18 wrz 2019 13:46

Od września 2019 r. KIDS&Co. prowadzi dwujęzyczne przedszkole firmowe w Poznaniu dla dzieci pracowników Franklin Templeton Investments Poland. Z placówki skorzysta 124 maluchów w wieku od roku do pięciu lat.

Ruszyło dwujęzyczne przedszkole firmowe dla Franklin Templeton w Poznaniu
Placówki KIDS&Co. opierają się na trzech filarach: dwujęzyczności, diecie makrobiotycznej oraz programie rozwoju umiejętności społecznych. (fot. KIDS&Co/materiały prasowe)
REKLAMA

KIDS&Co. od 14 lat rozwija sieć komercyjnych i firmowych dwujęzycznych żłobków oraz przedszkoli w Polsce. Obecność w Poznaniu operatora to efekt współpracy z globalną organizacją Franklin Templeton.

"Doceniła (ona) zalety płynące z posiadania przedszkola w miejscu pracy. Nowo otwarta placówka edukacyjna znajduje się w kompleksie Nowy Rynek wybudowanym przez Skanska i została w całości zaprojektowana zgodnie z kodem stylistycznym i najwyższymi standardami KIDS&Co." czytamy w informacji prasowej traktującej o nowym przedsięwzięciu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

(fot. KIDS&Co/materiały prasowe)
(fot. KIDS&Co/materiały prasowe)

- Cieszy mnie, że pracodawcy lepiej rozumieją współczesnych pracowników i przykładają coraz większą wagę do wyboru benefitów dostosowanych do ich faktycznych potrzeb - mówi Karina Trafna, prezes KIDS&Co. Podkreśla ona, że Franklin Templeton już trzy lata temu, po wyborze miejsca na nowe biuro, zgłosił się do jej firmy z myślą o swoich pracownikach i ich dzieciach. - Od tego czasu wspólnie pracowaliśmy nad koncepcją placówki, projektem i wykończeniem lokalu, tak aby powstała bezpieczna i atrakcyjna przestrzeń maksymalnie dostosowana do potrzeb dzieci. W efekcie uzyskaliśmy wspaniałe miejsce spełniające oczekiwania naszego klienta.

Nowa placówki KIDS&Co. opiera się na trzech filarach: dwujęzyczności, diecie makrobiotycznej oraz autorskim programie rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej podopiecznych.

(fot. KIDS&Co/materiały prasowe)
(fot. KIDS&Co/materiały prasowe)

W przedszkolu z oddziałem żłobkowym prowadzonym przez KIDS&Co. dla Franklin Templeton realizowany jest autorski program nauki języka angielskiego oparty na metodzie wczesnej immersji, czyli zanurzenia w środowisku dwujęzycznym. Przez cały pobyt w przedszkolu dziecku towarzyszy zarówno polsko- jak i anglojęzyczny nauczyciel, co sprawia, że poznaje otaczający je świat w dwóch językach.

KIDS&Co. od 14 lat prowadzi placówki edukacyjne. Od 2012 r. współpracuje z polskimi i międzynarodowymi organizacjami, tworząc żłobki i przedszkola przybiurowcowe. KIDS&Co. ma placówki w Łodzi, w Ostrowi Mazowieckiej oraz Suwałkach i we Wrocławiu.

(fot. KIDS&Co/materiały prasowe)
(fot. KIDS&Co/materiały prasowe)
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ruszyło dwujęzyczne przedszkole firmowe dla Franklin Templeton w Poznaniu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA