RR Security zmienia logo i rekrutuje nowych pracowników

Odświeżone elementy identyfikacji wizualnej, w tym logo, mają wpłynąć na lepsze utożsamianie się pracowników z firmą, a tym samym na większą stabilność zatrudnienia – zwłaszcza w jej atrakcyjnych rynkowo segmentach biznesowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

RR Security zmienia logo i rekrutuje nowych pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: bad

17 kwi 2018 12:03


  • RR Security odświeża identyfikację wizualną z myślą o potrzebach związanych z zatrudnieniem.
  • Zdaniem szefów RR Security, zmiana identyfikacji to odpowiedź na wyzwania związane z udoskonalaniem funkcjonowania firmy, gdy zyskuje ona coraz większą rozpoznawalność w całej Polsce.
  • Odświeżenie logo i identyfikacji wizualnej to nie tylko sposób na zwiększenie  atrakcyjności firmy dla klientów i partnerów biznesowych. To także istotny element employer brandingu, którego adresatem są obecni i potencjalni pracownicy firmy – mówi ekspert HR Rafał Jędrzejewski z Executive and Friends.

 

Nowa identyfikacja wizualna firmy RR Security, choć nawiązuje do dotychczasowej, zawiera całkowicie premierowe elementy jak np. logo i kolorystykę, które znajdą się m.in. na firmowych pojazdach i mundurach pracowników.

- Nasza firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Zjednaliśmy klientów przede wszystkim wysoką jakością oferowanych usług, a także możliwością dostosowania się do indywidualnych wymagań zleceniodawców. Powoduje to konieczność udoskonalenia niezbędnych elementów związanych z funkcjonowaniem firmy i jej postrzeganiem wśród obecnych i potencjalnych klientów – wyjaśnia Rafał Luboiński, prezes RR Security.

Odświeżona identyfikacja wizualna służyć ma także potrzebom związanym z zatrudnieniem.

- Takie elementy jak nowe logo czy kolorystyka oznaczają, że marka się rozwija, a nasi pracownicy to zauważają. Wierzymy, że wpłynie to na zwiększenie stopnia utożsamiania się ich z firmą i jej wysoką jakością – zarówno usługami, jak i dbałością o każdą zatrudnioną u nas osobę. Zależy nam bowiem na tym, aby pracownicy mieli poczucie, że są częścią organizacji o wysokiej renomie – dodaje Radosław Busiło z zarządu RR Security.

Trwa rekrutacja

Firma zatrudnia dziś około 4 tysięcy osób, chroniąc 2300 obiektów. Dynamicznie rozwija nowe obszary działalności komplementarne wobec ochrony, m.in. monitoring wizyjny czy kontrolę biletów w transporcie miejskim. Potrzebuje nowych pracowników we wszystkich obszarach działalności.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.