PulsHR_Day. Największa debata HR-owa oraz targi pracy i kariery odbywają się w Katowicach

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie poświęcone polskiemu rynkowi pracy – PulsHR_Day.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PulsHR_Day. Największa debata HR-owa oraz targi pracy i kariery odbywają się w Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: PulsHR.pl

www.pulshr.pl

15 lis 2017 0:01


PulsHR_Day to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych HR w Polsce, i największe na śląskim rynku pracy, które organizuje Grupa PTWP i portal PulsHR.pl – lider informacji o rynku pracy i human resources w Polsce. Spotkanie jest rozwinięciem cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji Silesia HR Trends. Głównym celem wydarzenia jest dyskusja dotycząca nowych trendów w obszarze HR, integracja środowiska branżowego oraz czerpanie inspiracji do tworzenia lepszego miejsca pracy.

Formuła wydarzenia składa się z dwóch zazębiających się części: ogólnopolskiej konferencji oraz targów pracy, kariery i rozwoju.

Konferencja HR

15 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przedstawiciele biznesu, samorządu, uczelni, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego, coachowie oraz studenci dyskutować będą o bieżących, najbardziej istotnych zagadnieniach rynku pracy z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo branżowe, wyzwania rekrutacyjne, partnerstwo publiczno-prywatne, nowatorskie zarządzanie organizacją, rosnący sektor BPO czy nowoczesna technologia w HR.

Ciekawa tematyka i wysoki poziom debat pozwoli na dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która dla uczestników stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale również pomaga im zmierzyć się z wyzwaniami, z jakimi sektor mierzy się na co dzień. Konferencja PulsHR_Day to także świetna okazja do networkingu. Można spotkać się z prezesami firm i doświadczonymi menedżerami z branży HR.

Targi pracy, kariery i rozwoju osobistego

Wydarzenie uzupełnią Targi pracy, kariery i rozwoju osobistego. 15 listopada w Katowicach odwiedzający wydarzenie poznają najlepsze oferty pracy największych pracodawców w regionie, a pracodawcy – skutecznie znajdą dobrego kandydata do pracy.

PulsHR_Day to także jedyna okazja, aby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o swój rozwój i karierę w 5 specjalnie zaprojektowanych strefach tematycznych. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać kilkunastu wystąpień na scenie otwartej, spotkać prezesów firm i doświadczonych menedżerów HR.

CZYTAJ DALEJ »

Pobierz PLIKI DO POBRANIA

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

agenda 2017-11-18 18:20:46

Dobrze ze sa organizowane takie eventy. My dzieki takiemu znalezlismy odpowiednia firme do szkolenia naszych pracownikow w zakresie HR. Wyszkolony pracownik to od razu większa efektywność pracy nie ma się co wahac. Niezli sa ci z No problem, znaja sie na rzeczy, ludzie tez sa u nas zadowoleni.