Pracownice Rossmanna w niecodziennej odsłonie. Znów mogły poczuć się modelkami (GALERIA)

Po raz ósmy Rossmann przygotował kalendarz, w którym modelkami są pracownice  drogerii i centrali. Tym razem pozowały w kreacjach i scenografii stylizowanych na postaci z bajek i baśni.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pracownice Rossmanna w niecodziennej odsłonie. Znów mogły poczuć się modelkami (GALERIA)

PODZIEL SIĘ


Autor: JS

18 gru 2017 22:28


- Do zrobienia kalendarza zachęcają nas same dziewczyny. Już od wakacji dopytywały, czy w tym roku też będzie. Po raz kolejny współpracowaliśmy z młodą fotografką Sonią Szóstak – mówi Agata Nowakowska, rzeczniczka Rossmanna.

Do tegorocznej edycji zgłosiło się kilkaset kandydatek. Sesja odbyła się w Warszawie, przyjechały panie m.in. z: Goleniowa, Wrocławia, Łowicza, Szczecina, Poznania, Łodzi czy Bydgoszczy.

- Na początku był stres, ale ekipa która zajęła się każdą z modelek okazała się być niezawodna i pomocna. Dzięki temu wejście w rolę baśniowej postaci wcale nie było trudne. Przez chwile mogłam spełnić marzenie z dzieciństwa i stać się prawdziwą księżniczką. Taka pamiątka zawsze będzie wywoływać uśmiech na mojej twarzy. Udział w takiej sesji był dla mnie przyjemnością – mówi Maria Gradecka, z centrali firmy w Łodzi.

Sesję wykonała dla nas robiąca międzynarodową karierę Sonia Szóstak. To absolwentka fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.  Swoje zdjęcia prezentowała na wystawach m.in. w: Berlinie, Paryżu czy Mediolanie. Były publikowane w najpopularniejszych magazynach kobiecych jak: Vogue, Elle, K-Mag, Glamour czy Harper’s Bazaar.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.