PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Oto najlepsze miejsca pracy w Europie

  • jk
  • 9 wrz 2022 20:00

Great Place to Work ogłosił tegoroczną listę najlepszych miejsc pracy w Europie. Wśród nich jest 15 firm z Polski, wśród nich tacy pracodawcy, jak Sii, Objectivity, Blachotrapez, Idego Group i Covenant.dev.

Oto najlepsze miejsca pracy w Europie
Great Place to Work przebadał łącznie przeszło 3 tysiące firm z 37 europejskich krajów, zatrudniających razem blisko 1,5 miliona pracowników (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • Blisko 1/3 laureatów (31 proc.) Najlepszych Miejsc Prac w Europie to firmy z branży IT.
  • W tym roku w europejskim rankingu Great Place to Work Polsce udało się wprowadzić swoich przedstawicieli na każdą z tych 4 list. Łącznie 15 firm z naszego kraju znalazło się w rankingu.
  • To jak dotychczas najlepszy wynik polskich firm w konkursie.

Great Place to Work ogłosił listę Najlepszych Miejsc Pracy w Europie. Przebadał łącznie przeszło 3 tysiące firm z 37 europejskich krajów, zatrudniających razem blisko 1,5 miliona pracowników.

Blisko 1/3 laureatów (31 proc.) Najlepszych Miejsc Prac w Europie to firmy z branży IT. Na drugim miejscu (15 proc.) uplasowały się firmy świadczące usługi profesjonalne (np. księgowość, PR, obsługa prawna), a za nimi (11 proc.) firmy z sektora finansowego. Kolejne miejsca należą do sektora handlu (8 proc.), produkcji (5 proc.) oraz edukacji i szkoleń (5 proc.).

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najlepsi z najlepszych

Pierwsze miejsce na liście 50 Najlepszych Dużych Miejsc Prac w Europie, zatrudniających od 500 pracowników wzwyż, zajęła turecka spółka telekomunikacyjna Turkcell.

Listę 50 Najlepszych Średnich Miejsc Pracy w Europie zatrudniających od 50 do 499 pracowników, otwiera szwajcarska firma informatyczna UMB.

Wśród 25 Najlepszych Małych Miejsc Pracy, z zatrudnieniem poniżej 50 osób, pierwsze miejsce przypadło irlandzkiej firmie Global reprezentującej branżę medialną.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Oto najlepsze miejsca pracy w Europie

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA