PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

O tych benefitach pracowników Biedronki wie mało kto

  • Bartosz Dyląg
    bad
  • 10 paź 2018 20:40

Świadczenia pozapłacowe dla pracowników Biedronki mają stanowić konkretną wartość dla zatrudnionych i przez to budować relację z pracodawcą, poprawiać komfort życia, a kiedy to konieczne, pomagać w zmaganiu się z życiowymi wyzwaniami.

O tych benefitach pracowników Biedronki wie mało kto
Adobe Stock
REKLAMA
  • Od 2016 r. w Jeronimo Martins Polska czterokrotnie wzrastały płace pracowników.
  • Pracownikom sieci Biedronka oferuje się pakiet socjalny.
  • W sumie pracownicy Biedronki korzystać mogą 20 programów wsparcia, opartych na trzech filarach: zdrowiu, rodzinie i edukacji.

- Podejmujemy wiele działań, by być pracodawcą pierwszego wyboru oraz firmą, z którą pracownicy wiążą się na dłużej. Z tego względu m.in. regularnie podnosimy pensje – wyjaśnia Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w Jeronimo Martins Polska.

Czytaj też: Duma ludzi produkujących Żubrówkę. Zobacz, z czego wynika

Od 2016 r. wysokość wynagrodzeń w Jeronimo Martins Polska wzrastała cztery razy. Dziś osoby rozpoczynające pracę w sklepach sieci Biedronka jako sprzedawcy-kasjerzy na pełen etat mogą zarobić co najmniej 2650 zł brutto, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanych nieobecności, by po trzech latach dojść do poziomu 2950 złotych brutto miesięcznie. Dodatkowo osoby na tym stanowisku mogą liczyć na uznaniową premię kwartalną w wysokości do 500 zł brutto w zależności od wyników.

- Myśląc o lojalności pracowników, a jednocześnie biorąc pod uwagę naszą skalę, tj. ponad 65 tys. zatrudnionych osób o różnych profilach i na rozmaitych stanowiskach, musimy pamiętać, by nasz pakiet socjalny był możliwie szeroki – dodaje Agnieszka Sokołowska. - Z naszego punktu widzenia świadczenia pozapłacowe mają stanowić konkretną wartość dla zatrudnionych i przez to budować relację z pracodawcą, poprawiać komfort życia, a kiedy to konieczne, pomagać w zmaganiu się z życiowymi wyzwaniami. Takie kompleksowe podejście przyczynia się do budowania lojalności i zaangażowania pracowników, co powoduje, że stają się oni lepszymi ambasadorami firmy - dodaje.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: O tych benefitach pracowników Biedronki wie mało kto

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA