PARTNERZY PORTALU

Nie tylko pensja. Oto, co w 2020 roku przyciągnie kandydatów do pracy

Szkolenia i rozwój, benefity i wynagrodzenie, większa elastyczność zatrudnienia, atmosfera w miejscu pracy. Co w 2020 r. będzie największym wabikiem dla kandydatów? Na to pytanie odpowiadają m.in. Magdalena Wyrzykowska-Glezner (PGE Energia Ciepła), Piotr Dziwok (ShellPolska, ABSL), Magdalena Zagrodnik (Amazon), Grzegorz Lamot (Globetek), Vera Cubranic Bocak (British American Tobacco).

- W naszym sektorze to, co motywuje ludzi, to przede wszystkim ciekawe, atrakcyjne miejsca pracy. Nauka nowych kompetencji, rozwój obecnych, nowe doświadczenia i ludzie, którzy chcą się dzielić wiedzą to największy magnes dla ambitnych i świadomie planujących swoją ścieżkę zawodową pracowników. Kursy specjalistyczne kończące się certyfikatami, szkolenia z zakresu umiejętności miękkich np. komunikacji, programy rozwojowe kompetencji przywódczych, w tym programy rozwojowe dla kobiet, mentoring - to dziś najczęstsze oczekiwania naszych pracowników.

Oczywiście na to wszystko nakłada się dobra atmosfera, którą tworzą dobre relacje i styl zarządzania oparty na szacunku i zaufaniu – mówi Piotr Dziwok, prezes ABSL i prezes Shell Polska. (Fot. mat. pras.)

REKLAMA

    

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nie tylko pensja. Oto, co w 2020 roku przyciągnie kandydatów do pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA