Nagrody dla Top Pracodawców rozdane. Oto najlepsze firmy w Polsce

Prestiżowe nagrody rozdane. Capgemini, Siemens, Budimex, Volvo Polska, Kompania Piwowarska, CD Projekt, 3M Poland, Grupa Nowy Styl, PwC Polska, Asseco Poland i Grupa Orbis zwyciężyli w konkursie Top Pracodawca 2017. Z kolei laureatami konkursu Top Pracodawca Woj. Śląskiego 2017 zostali Rockwell Automation, Unilever, Timken, Guardian Częstochowa, FH Rolnik i Weindich.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nagrody dla Top Pracodawców rozdane. Oto najlepsze firmy w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: PulsHR.pl

15 lis 2017 18:15


  • 15 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas uroczystej gali wieńczącej najważniejsze wydarzenie dedykowane polskiemu rynkowi pracy - PulsHR_Day, wręczono nagrody dla najlepszych pracodawców w Polsce.
  • Wyróżnienia trafiły do Top 10 Pracodawców w Polsce oraz Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego.
  • Laureatów wyłoniła kapituła konkursu, w skład której weszli profesjonaliści ze świata biznesu, edukacji i HR-u. Jednak dwa tytuły Top Pracodawców powędrowały również do firm, które zostały wyłonione przez czytelników portalu PulsHR.pl.

Środa (15 listopada) za sprawą konferencji PulsHr_Day była wyjątkowym dniem dla branży HR w Polsce. W MCK w Katowicach rozmawiano o największych wyzwaniach, problemach rynku pracy, ale też dzielono się doświadczeniami największych firm, ekspertów i przedstawicieli administracji publicznej. 

Zwieńczeniem tego dnia była wyjątkowa gala, podczas której nagrodzono wyjątkowe firmy - laureatów konkursów Top Pracodawca Polski oraz Top Pracodawca Województwa Śląskiego.

- Ten projekt został poświęcony pracodawcom – tym, dla których dynamiczne zmiany na rynku pracy stanowią szczególne wyzwanie. To oni bowiem wskazują, w jaki sposób skutecznie zarządzać zasobami pracy, jak motywować, by stać się cenionym na rynku pracodawcą - cenionym przez pracowników i pożytecznym z punktu widzenia rozwoju miasta i regionu - mówił Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator imprezy.

- Dobrym zwieńczeniem naszych debat jest uhonorowanie tych osób i firm, które zmieniają obraz Polski, sprawiają, że staje się ona lepszym miejscem do pracy i życia - podkreślał podczas gali Rafał Kerger, redaktor naczelny serwisów Pulshr.pl oraz Wnp.pl.

Dzięki konkursowi każdy pracodawca może pochwalić się swoimi osiągnięciami i zdobyć dodatkową renomę na trudnym dziś dla biznesu rynku pracy w Polsce.

- Rynek pracy ciągle się zmienia. Nagroda jest potwierdzeniem, że nasza firma podażą za tymi zmianami i sama je też kreuje. Podążamy za potrzebami pracowników. Dziś jako pracodawca musimy być fun, cool, musimy się digitalizować, i do tego nas mobilizują nasi pracownicy - podkreślała odbierając nagrodę Barbara Makowska, Global HRBP w firmie Capgemini.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

matużysta 2017-11-20 18:31:48

Co to są zasoby pracy ? chodzi o roboli ?