×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

HR-owy Thermomix: firmy usprawniają zarządzanie, pracownicy dostają wybór

Budowanie doświadczeń pracowników, zarządzanie zmianą i projektowanie procesów dziejących się wewnątrz organizacji to wyzwania jakie stoją przed działami HR w 2023 roku. Carrotspot to stworzona przez MC2 Innovation platforma do zarządzania produktywnością, wykorzystująca narzędzia angażowania pracowników i automatyzacji pracy działów HR. W maju 2022 roku platforma stała się częścią Grupy Lux Med.

HR-owy Thermomix: firmy usprawniają zarządzanie, pracownicy dostają wybór
Platforma pomaga zautomatyzować działania HR i zarządzać talentami (fot. Jason Goodman/Unsplash)
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • - Współpracujemy z pracodawcami, którzy sygnalizują, że fajnie by było, gdybyśmy mieli dodatkowe rozwiązania benefitowe, które pozwalałyby na jednej platformie, przy jednej współpracy, oferować pracownikom szeroki wachlarz możliwości benefitowych - wyjaśnia Anna Rulkiewicz. 
  • Carrotspot zasadniczo wspiera trzy grupy: działy HR, menadżerów i pracowników.
  • Platforma pomaga zautomatyzować działania HR i zarządzać talentami, dzięki czemu działy zarządzania zasobami ludzkimi mogą łatwiej skoncentrować się na strategicznych wyzwaniach.

Od 2020 roku proces zarządzania zespołami ludzkimi przechodzi rewolucję. Zarządzanie zespołami rozproszonymi, upowszechnienie zdalnego i hybrydowego modelu pracy, wzrost znaczenia work-life balance czy usprawnienie procesów obiegu dokumentów to wyzwania działów HR.

W usprawnieniu procesów zarządzania zespołami ludzkimi pomaga platforma Carrotspot. Stworzona przez MC2 Innovation platforma pomaga nie tyko zarządzać produktywnością, ale także wspiera automatyzację pracy działów HR i wpływa na budowanie kultury organizacyjnej firm. Carrotspot zasadniczo wspiera trzy grupy: działy HR, menadżerów i pracowników.

- Ile firm i organizacji tyle jest wdrożeń Carrotspot. Każda ma nieco inny pomysł i inne potrzeby, dlatego nasi eksperci wspierają każde wdrożenie Carrotspot, żeby jak to ujął jeden z naszych klientów, powstała platforma marzeń. Dla pracowników najbardziej cenne są kudosy i konkursy, i zaraz potem kafeteria. To nawet oczywiste, bo daje satysfakcję osobistą i materialną. Dla HRu wszystko to co go odciąża, ale także to co świadczy o human touch w podejściu do pracownika, a zatem indywidualizacja oferty i personalizacja natychmiastowego feedbacku. Dla menedżerów możliwość feedbacku instant i nagradzania na różne, niekoniecznie materialne sposoby. Dla wszystkich komunikacja, którą jeszcze bardziej rozwijamy – wyjaśnia Anna Streżyńska, CEO MC2 Innovations, wcześniej m.in. minister cyfryzacji.

W maju 2022 roku platforma stała się częścią Grupy Lux Med.

- Współpracujemy z pracodawcami, którzy sygnalizują, że fajnie by było, gdybyśmy mieli dodatkowe rozwiązania benefitowe, które pozwalałyby na jednej platformie, przy jednej współpracy, oferować pracownikom szeroki wachlarz możliwości benefitowych. Wychodzimy im naprzeciw, stąd współpraca z MC2 Innovation. Projekt po wywiadach z pracodawcami został dostosowany do naszych, ale przede wszystkim ich potrzeb - tłumaczy prezes Lux Medu Anna Rulkiewicz.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: HR-owy Thermomix: firmy usprawniają zarządzanie, pracownicy dostają wybór

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA