×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Great Place to Work: 3M, EY, Cisco, Sii, Microsoft, Egis na liście najlepszych w Polsce

  • Autor: jm
  • 28 mar 2017 16:35

3M, EY, Cisco, Sii, Microsoft, Egis to tylko niektóre z firm nagrodzonych tytułem "Najlepsze Miejsce do Pracy 2017" przyznawanym przez Great Place to Work w Polsce.

Great Place to Work: 3M, EY, Cisco, Sii, Microsoft, Egis na liście najlepszych w Polsce
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

• Trzy kategorie, dwudziestu laureatów, z czego połowa notowana na Liście Najlepszych Miejsc do Pracy po raz pierwszy - Great Place to Work po raz dziewiąty wyłonił najlepszych pracodawców w Polsce.

• We wszystkich trzech kategoriach zwyciężyły firmy z branży IT.

• Laureaci zostali wyłonieni spośród 83 firm przebadanych w minionym roku przez Great Place to Work w Polsce. 

Kto znalazł się na Liście Najlepszych Miejsc do Pracy 2017 Great Place to Work? W tym roku pierwsze miejsce we wszystkich trzech kategoriach przypadło firmom informatycznym. W kategorii firm zatrudniających poniżej 50 osób pierwsze miejsce zajęła firma Demant Technology Centre, w kategorii firm średnich, zatrudniających poniżej 500 osób, liderem została firma Objectivity Bespoke Software Specialists, a wśród firm dużych, zatrudniających powyżej 500 osób, najwyższe miejsce na podium zajął Microsoft.

Laureaci tegorocznej, już dziewiątej, edycji konkursu na „Najlepsze Miejsca Pracy” zostali wyłonieni spośród 83 firm przebadanych w minionym roku przez Great Place to Work w Polsce. 43 firmy wzięły udział w badaniu po raz pierwszy. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyróżnione firmy:

Miejsce na Liście Najlepszych Miejsc Pracy jest zarezerwowane dla firm, które zgromadzą największą liczbę punktów w ocenie końcowej. Zgodnie ze światowym standardem badania Great Place to Work na ocenę końcową składają się dwa aspekty: wskaźnik zaufania (Trust Index), odzwierciedlający opinie samych pracowników o relacjach panujących w firmie oraz audyt kultury organizacyjnej (Culture Audit), czyli analiza praktyk HR.

- Wszyscy laureaci konkursu zasługują na ogromne uznanie. Mamy świadomość, że nie jest łatwo zakwalifikować się do tego grona, bo konkurs nie należy do łatwych. W procesie oceny trzymamy się twardych kryteriów, a na końcowy wynik największy wpływ ma opinia samych pracowników o firmie – mówi Maria Zakrzewski, prezes Great Place to Work w Polsce.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Great Place to Work: 3M, EY, Cisco, Sii, Microsoft, Egis na liście najlepszych w Polsce
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA