PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Chcą przyciągnąć specjalistów na Warmię i Mazury. "Nie będzie to kolejny reklamowy landing page"

  • jk
  • 5 wrz 2022 16:35

Powstała aplikacja, która łączy osoby pracujące zdalnie z miejscami sprzyjającymi temu nowemu stylowi pracy. To część większego projektu, który ma przyciągnąć do regionu pracowników z branży IT i branż kreatywnych.

Chcą przyciągnąć specjalistów na Warmię i Mazury. "Nie będzie to kolejny reklamowy landing page"
Zespół oraz ambasadorzy projektu Kurs na IT (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
  • "Kurs na IT" to program, którego twórcy chcą stworzyć aplikację internetową z informacjami o Warmii i Mazurach - zaletach regionu istotnymi dla specjalistów z branż IT i kreatywnych.
  • Nie zabraknie także wypowiedzi i porad od osób, które przeprowadziły się w ten region Polski.
  • - Nie będzie to kolejny reklamowy landing page w stylu "przyjeżdżajcie na Mazury, bo mamy jeziora" - zapowiada Rafał Rybnik, prezes stojącej za projektem Fundacji Cadmus.

"Kurs na IT" to działania promujących województwo warmińsko-mazurskie, ze szczególnym uwzględnieniem zachodniej części regionu, jako miejsca do życia dla specjalistów branż IT i kreatywnych, którzy pracują zdalnie.

Program zakłada stworzenie aplikacji internetowej, na której przedstawione zostaną informacje o regionie i jego zaletach istotne dla specjalistów z branż IT i kreatywnych oraz wypowiedzi i porady od osób, które przeprowadziły się na Warmię i Mazury.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nie będzie to kolejny reklamowy landing page w stylu "przyjeżdżajcie na Mazury, bo mamy jeziora" - zapowiada Rafał Rybnik, prezes stojącej za projektem Fundacji Cadmus. - Portal ma dostarczać realną wartość użytkownikom, m.in. poprzez bazę miejsc sprzyjających pracy zdalnej, artykuły z poradami i opiniami.

Praca zdalna otwiera możliwości

Pandemia wymusiła zmiany i otworzyła przedsiębiorców na pracę zdalną, w większym stopniu niż do tej pory. Według danych Inkubatora Technologicznego w Iławie, proces osiedlania się przedstawicieli branż IT i kreatywnych w zachodniej części województwa (wzdłuż linii kolejowej E65 Warszawa – Gdynia) już trwa. Planowane inwestycje komunikacyjne, jak budowa drogi ekspresowej S5 czy zwiększenie prędkości pociągów, zwróci uwagę na region kolejnych grup, które mogą pracować zdalnie.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Chcą przyciągnąć specjalistów na Warmię i Mazury. "Nie będzie to kolejny reklamowy landing page"

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA