PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Żywiec szuka praktykantów i stażystów

Chcesz zdobyć doświadczenie w IT, finansach, sprzedaży, marketingu czy produkcji? Grupa Żywiec organizuje "Warzelnię Talentów", czyli praktyki letnie i staże dla studentów i absolwentów.

  • Justyna Koc
    jk
  • 4 kwi 2017 15:11
Żywiec szuka praktykantów i stażystów
Na chętnych czekają miejsca w oddziałach firmy w Warszawie, a także w browarach w Żywcu, Warce i Elblągu. (Fot. Guillaume Speurt/Flickr, lic. CC BY-SA 2.0)
REKLAMA

• Studenci mogą zgłaszać się do programu „Warzelnia Talentów” prowadzonego przez grupę Żywiec.

• Firma oferuje 3-miesięczne praktyki letnie oraz 1,5 roczne staże, w trakcie których są młodzi przygotowywani do objęcia specjalistycznych stanowisk.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

• Łącznie na kandydatów czeka 27 miejsc pracy.

Grupa Żywiec oferuje młodym ludziom zdobycie doświadczenia w najbardziej atrakcyjnych sektorach rynkowych: IT, finanse, sprzedaż, marketing czy produkcja. Na chętnych czekają miejsca w oddziałach firmy w Warszawie, a także w browarach w Żywcu, Warce i Elblągu. W trakcie programu stażowego firma daje możliwość rotacji pomiędzy działami, zapewniając tym samym szansę poznania różnych dziedzin i wybór najbardziej interesującej dla danego kandydata.

Od praktyk i staży zaczynali między innymi: dyrektor finansowy i członek zarządu, senior brand manager marki Żywiec, kierownik ds. personalnych dla działu sprzedaży, młodszy kierownik ds. innowacji, kierownik ds. operacji magazynowych w browarze Żywiec czy kierownik działu trade marketingu.

Czytaj też: Ten staż nie skończył się parzeniem kawy, a warzeniem piwa...

- Swoją pracę dla grupy Żywiec zacząłem od stażu pracując w różnych działach, w tym w browarze, dziale PR i dziale inwestycji. Później stawiałem pierwsze kroki w finansach zajmując kolejne stanowiska w tym dziale - mówi Piotr Nowakowski, dyrektor ds. finansowych i członek zarządu grupy Żywiec.

- Na dalszym etapie miałem przyjemność pełnić funkcję dyrektora finansowego Heineken w Chorwacji, a dzisiaj pełnię funkcję dyrektora ds. finansowych i członka zarządu w grupie Żywiec. Mój przykład pokazuje, że zawodowa przygoda często rozpoczyna się w nieprzewidywalny sposób. Dlatego uważam, że warto korzystać z możliwości jakie daje Warzelnia Talentów - dodaje.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Żywiec szuka praktykantów i stażystów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA