PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Zawód logistyka od kuchni. DHL rozszerza program edukacyjny

  • Autor: aw
  • 27 lip 2017 15:21

DHL Global Forwarding poszerzył program edukacyjny „Akademia Logistyki DGF”.

Zawód logistyka od kuchni. DHL rozszerza program edukacyjny
fot.DHL/mat.pras.
REKLAMA

• Od 4 lat program realizowany był z sukcesem dla klientów firmy i odbywał się w formie cyklicznych konferencji, warsztatów oraz wykładów merytorycznych.

• Od tego roku DHL Global Forwarding poszerzył dotychczasowy program o działania edukacyjne kierowane do szkół średnich i uczelni wyższych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

• Dodatkowo firma zdecydował o uruchomieniu programu stażowego skierowanego do pełnoletnich dzieci pracowników firmy.

 

- Naszym obowiązkiem, jako lidera rynku jest propagowanie zawodu logistyka i edukacja młodzieży w tym zakresie. Z przyjemnością zapraszamy do nas uczniów liceów oraz studentów, którzy wiążą swą przyszłość z logistyką. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami podczas wykładów i seminariów z dziedziny logistyki, przedstawiając case study, omawiamy procesy, najnowsze rozwiązania i trendy rynkowe na uczelniach wyższych – twierdzi Krzysztof Bielica, prezes DHL Global Forwarding.

Studenci i uczniowie poznali kulisy pracy w logistyce

Do współpracy w ramach poszerzonego projektu „Akademia Logistyki DGF” firma zaprosiła m.in. studentów Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie (dawna Akademia Obrony Narodowej), którzy zrzeszeni są w Kole Naukowym Studentów Logistyki. Ta organizacja jest bardzo aktywna w świecie naukowym, a jej członkowie to studenci Wydziału Zarządzania ASW o specjalności Logistyka.

- Podczas warsztatu studenci byli niezwykle aktywni. Prezentowane przykłady konkretnych sytuacji i zdarzeń okazały się być dla nich praktycznym obrazem tego, jak faktycznie wygląda branża transportowa, z jakimi wyzwaniami spotykają się spedytorzy, jakie sytuacje mogą zdarzyć się w trakcie realizacji danego zlecenia - podsumowuje Marcina Krejcza, dyrektor działu obsługi klienta w DHL Global Forwarding.

O praktycznych aspektach pracy logistyka, w tym o usługach magazynowania dowiedzieli się też uczniowie klas o profilu logistycznym z Zespołu Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie, którzy po raz kolejny odwiedzili Centrum Logistyczne DHL Global Forwarding w Piasecznie.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zawód logistyka od kuchni. DHL rozszerza program edukacyjny

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA