Youth & Business CoAction

Studencie! Szukasz swojego sposobu na sukces? Nie wiesz co robić po studiach? Chcesz dowiedzieć się jak stać się konkurencyjnym na rynku pracy? Nic prostszego! Przyjdź na Youth & Business CoAction i odkryj swój potencjał.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Youth & Business CoAction

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2015-10-20, Katowice


Youth & Business CoAction jest jednodniową, innowacyjną konferencją skierowaną dla studentów śląskich uczelni wyższych zainteresowanych tematem rozwoju osobistego oraz wyzwaniami, z jakimi młodzi ludzie zmagają się na dzisiejszym rynku pracy.

Formą wydarzenia będą wykłady połączone z panelem dyskusyjnym, w których wezmą udział inspirujący mówcy, przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz wiodących przedsiębiorstw w regionie Śląska.

Konferencja odbędzie się 20 października 2015 roku (we wtorek) w Katowicach w godz. 10:00 – 15:00, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Spodku, ul. Olimpijska 1.

Temat przewodni : MÓJ sposób na sukces.

Podczas wydarzenia znajdziesz odpowiedzi na dwa główne pytania:

1. Jak znaleźć pracę, która będzie pasją?
2. Jak wyróżnić się na rynku pracy?

Uczestnicy konferencji wraz z zaproszonymi gośćmi wspólnie zdefiniują działania, które pomogą im odważnie wkroczyć w świat biznesu. Sprawdzą jakie kompetencje decydują o sukcesie zawodowym i czy szkoły wyższe uczą bycia przedsiębiorczym. Youth & Business CoAction to niepowtarzalna okazja by czerpać z wiedzy i doświadczenia ekspertów.

Swoją obecność potwierdzili już: Dawid Pacha – współtwórca firmy Realdeal, konsultant social media, wykładowca na warszawskiej SGH, Adam Mrowiec - twórca i właściciel firmy Wolf's Marketing, współtwórca kilku firm, w tym firmy szkoleniowej działającej na 12 rynkach na świecie oraz Beata Kapcewicz – prezes grupy Architekci Kariery.

Moderatorem debaty będzie twórczyni gry EURO CASH – Magdalena Balcerzak.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://yb2.cba.pl/

Przyjdź i zamień swoje pomysły na działania!

*Organizatorem Youth & Business CoAction jest AIESEC. To globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 68 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 126 krajów i terytoriów. W Polsce organizacja jest obecna w 16 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtuje wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwija przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.