×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej prowadzi bezpłatne szkolenia

  • Autor: jp
  • 18 sty 2018 19:02

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej poprowadzi na Śląsku i w Małopolsce ponad 30 szkoleń i warsztatów z zakresu oświaty, transportu, ekonomii, stosunków międzynarodowych, coachingu, zarządzania, HR i informatyki.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej prowadzi bezpłatne szkolenia
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w dniach od 20 do 29 stycznia 2018 r. odbędą  się warsztaty i szkolenia z obszarów, z których zagłębiowska uczelnia prowadzi studia podyplomowe. W tej edycji będzie można skorzystać ze szkoleń z tematyki oświaty, biznesu, informatyki, ekonomii, stosunków międzynarodowych, zarządzania czy prawa pracy.

- Największą siłą szkoleń jest ich praktyczna forma. Warsztaty prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych, tj. case studies, gier decyzyjnych czy action learning. Szkolenia opierają się przede wszystkim na praktycznej wiedzy ekspertów, na co dzień prowadzących zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mówi Dominik Penar, prodziekan ds. kształcenia ustawicznego WSB.

Wśród wykładowców i ekspertów Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń znaleźli się m.in. dr Mateusz Grzesiak, adiunkt w Katedrze Zarządzania WSB, psycholog, trener, autor kilkunastu książek, dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem WSB w Dąbrowie Górniczej, ekspert w zakresie systemów jakości, systemów zintegrowanych, zarządzania projektami i innowacjami czy dr Piotr Pinoczek, menedżer, konsultant, trener, doktor ekonomii, absolwent studiów podyplomowych public relations i wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Konieczna jest rejestracja na stronie internetowej wydarzenia. Każdy uczestnik otrzyma wystawiony przez Wyższą Szkołę Biznesu certyfikat uczestnictwa.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to wydarzenie cyklicznie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, także w wydziałach zamiejscowych w Cieszynie, Olkuszu, Krakowie i Żywcu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W poprzedniej, wrześniowej edycji TBS udział wzięło ponad 5 tys. osób.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej prowadzi bezpłatne szkolenia

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA