PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Wystartowała rekrutacja na studia podyplomowe na KUL

  • Autor: PAP/JP
  • 1 lip 2022 16:06

Katolicki Uniwersytet Lubelski rozpoczął rekrutację na studia podyplomowe na rok akademicki 2022/2023. Kandydaci mogą wybierać spośród blisko 30 kierunków, w tym ośmiu nowych – przekazało w piątek biuro prasowe uczelni.

Wystartowała rekrutacja na studia podyplomowe na KUL
Katolicki Uniwersytet Lubelski (fot. Kul.pl)
REKLAMA

KUL poinformował, że do 30 września trwa rekrutacja na blisko 30 kierunków studiów podyplomowych, w tym: realizacja obrazu filmowego i telewizyjnego, Executive Master of Business Administration, zarządzanie firmami rodzinnymi - skuteczny sukcesor. "Studia prowadzone będą stacjonarnie oraz w formule online" - podała uczelnia.

Część kierunków prowadzona będzie w filii uniwersytetu w Stalowej Woli, gdzie będzie można, podobnie jak w Lublinie, podjąć studia MBA z zakresu zarządzania infrastrukturą wiejską i modernizacji rolnictwa oraz z przedsiębiorczości. Zajęcia będą miały głównie charakter zdalny.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cytowana w komunikacie kierownik Uniwersyteckiego Centrum Rozwijania Kompetencji dr Dorota Bis podała, że studia podyplomowe to nie tylko możliwość pogłębienia swoich kompetencji, ale także szansa na zdobycie nowego zawodu. Dodała, że z tej formy kształcenia na uniwersytecie skorzystało już ponad 10 tys. słuchaczy.

Naukę na studiach podyplomowych mogą podjąć absolwenci studiów I i II stopnia, a także studenci ostatniego roku jednolitych studiów magisterskich.

Szczegółowe informacje o każdym z kierunków są na stronie: kandydat.kul.pl/podyplomowe. Można je też uzyskać telefonicznie pod nr 81-445-39-96 lub na profilu studia podyplomowe KUL na Facebooku.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wystartowała rekrutacja na studia podyplomowe na KUL

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA