Wrocławskie HP z tytułem Akredytowanego Pracodawcy

Firma HP Global Business Center we Wrocławiu znalazła się w elitarnym gronie pracodawców działających w Polsce, którym przyznano Akredytację CIMA.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wrocławskie HP z tytułem Akredytowanego Pracodawcy

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

14 paź 2014 14:49


Tytuł Akredytowanego Pracodawcy został nadany przez międzynarodową organizację zawodową CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants), która zrzesza specjalistów w zakresie rachunkowości zarządczej na całym świecie.

Oficjalnego wręczenia akredytacji dokonał dyrektor ds. klientów strategicznych CIMA, Yogi Thakker. Uroczystość odbyła się w HP Global Business Center we Wrocławiu, które w dużym stopniu przyczyniło się do przyznania wyróżnienia.

Czytaj też: Praca "no stress" w Globalnym Centrum Biznesowym Hewlett-Packard

Status Akredytowanego Pracodawcy został nadany HP po zakończeniu audytu wewnętrznego, przeprowadzonego przez CIMA, który potwierdził, że członkowie organizacji zatrudnieni w firmie, mają zapewnione najwyższe standardy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w obszarze zarządzania i rachunkowości. Mogą zatem liczyć na dostarczenie odpowiednich narzędzi, zasobów oraz na odpowiadające najwyższym standardom CIMA wsparcie ze strony pracodawcy w dalszym rozwoju kariery bez względu na kraj, w którym pracują lub będą pracować w przyszłości.

Czytaj też: Usługi biznesowe potrzebują specjalistów IT. Najlepiej polskich

Przyznana akredytacja to kolejne już potwierdzenie uznania międzynarodowej organizacji zawodowej dla najwyższych standardów oferowanego przez HP programu rozwoju i doskonalenia pracowników w zakresie rachunkowości zarządczej.

Firma dołączyła tym samym do grona kilkunastu wybranych i wyróżnionych pracodawców akredytowanych przez CIMA w Polsce. Nieocenione w przyznaniu akredytacji było zaangażowanie HP Global Business Center we Wrocławiu. To w nim zatrudniona jest największa grupa członków organizacji CIMA, a dodatkowo od dwóch lat cieszy się ono największym wzrostem liczby studentów CIMA w światowych strukturach HP.

– Jeszcze kilka lat temu tylko wąska grupa specjalistów posiadała międzynarodowe kwalifikacje zawodowe. Obecnie ich zdobycie jest już niemal koniecznością dla osób zajmujących się na co dzień wsparciem istotnych decyzji biznesowych. Cieszę się, że oferowany przez HP program rozwoju i poszerzania wiedzy finansowej został doceniony przez CIMA - komentuje Alicja Dworowska, ACMA CGMA, Finance Team Lead, Hewlett-Packard.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.