Weekend MBA u Koźmińskiego. Sprawdź, jak wyglądają studia na tej uczelni

W pierwszy weekend lutego 2014 roku odbędzie się organizowane przez Akademię Leona Koźmińskiego spotkanie dla kandydatów na studia MBA. MBA Weekend jest niepowtarzalną okazją, aby przekonać się, jak prowadzone są zajęcia w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Weekend MBA u Koźmińskiego. Sprawdź, jak wyglądają studia na tej uczelni

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

14 sty 2014 13:06


MBA Weekend to bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia MBA w Koźmińskim, które daje uczestnikom sposobność do zapoznania się ze stylem przekazywania wiedzy oraz poczucia atmosfery panującej na studiach MBA.

Dwudniowy program obejmuje zajęcia pokazowe oraz możliwość bezpośredniej rozmowy z wykładowcami. W sobotę, 1 lutego odbędą się warsztaty z finansów, które poprowadzi dr Paweł Wnuczak, oraz z zarządzania zasobami ludzkimi przygotowane przez dr Katarzynę Ramirez-Cyzio.

W niedzielę, 2 lutego kandydaci wysłuchają prelekcji dr Anny Baczyńskiej na temat komunikacji interpersonalnej oraz, poświęconego ekonomii wystąpienia dra Marcina Piątkowskiego, który pracował jako ekonomista w Banku Światowym oraz Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times".

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.