PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Trzy uczelnie wspólnie będą kształcić menedżerów placówek medycznych. Trwa rekrutacja

Ruszają studia MBA w ochronie, które wspólnie poprowadzą trzy uczelnie: Uczelnia Łazarskiego, Gdański Uniwersytet Medyczny i Śląski Uniwersytet Medyczny. - To unikatowy projekt - mówi prof. Krystian Wita, koordynator studiów MBA w ochronie zdrowia w SUM.Trzy uczelnie wspólnie będą kształcić menedżerów placówek medycznych. Trwa rekrutacja
(Fot. Shutterstock)
REKLAMA

- MBA w ochronie zdrowia Śląski Uniwersytet Medyczny tworzy w kooperacji z Uczelnią Łazarskiego oraz Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Co wnoszą poszczególne jednostki do programu studiów?

Prof. Krystian Wita*, koordynator studiów MBA w ochronie zdrowia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym: - To zdecydowanie unikatowy projekt, gdyż stanowi połączenie doświadczenia dwóch największych publicznych uczelni medycznych oraz niepublicznej uczelni, której oferta obejmuje kształcenie na wydziałach: Prawa i Administracji, Ekonomii i Wydziale Medycznym.  Mocną stroną tego projektu jest doświadczona kadra  menedżerska wszystkich trzech jednostek, niebywały potencjał naukowy i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych.

Czytaj też: Obowiązkowe paszporty covidowe w pracy. Przepisy są gotowe. Kiedy zaczną obowiązywać?

Studia MBA w ochronie zdrowia to przepustka do najnowszej i praktycznej wiedzy przekazywanej przez  praktyków,  bowiem do wykładów zaproszeni zostali nie tylko eksperci z dziedziny prawa, ekonomii i szeroko pojętego zarządzania, ale także przedstawiciele podmiotów leczniczych, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Agencji Badań Medycznych i wielu innych podmiotów związanych z sektorem  ochrony zdrowia. 

Cały artykuł czytaj tutaj

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Trzy uczelnie wspólnie będą kształcić menedżerów placówek medycznych. Trwa rekrutacja

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA