Szkolenia biznesowe dla kobiet: W Bytomiu rusza cykl "Kobieta ikoną biznesu"

• W lipcu w galerii Agora Bytom odbędzie się cykl szkoleń biznesowych „Kobieta ikoną sukcesu”.
• Panie dowiedzą się z nich jak stworzyć plan komunikacji i działania, wykorzystać swój wizerunek, a z pasji uczynić biznes.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szkolenia biznesowe dla kobiet: W Bytomiu rusza cykl "Kobieta ikoną biznesu"

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

21 cze 2016 15:01


We wszystkie lipcowe czwartki o godz. 18 w sali kameralnej centrum handlowego Agora w Bytomiu, odbywać się będą darmowe szkolenia z przedsiębiorczości, stworzone specjalnie z myślą o kobietach.

Spotkania poprowadzą cenione specjalistki od komunikacji i wizerunku, nie zabraknie też kobiet biznesu, które podzielą się swoim cennym doświadczeniem. Uczestniczki, które zaliczą wszystkie spotkania, otrzymają certyfikaty.

– Jesteśmy przekonani, że bytomianki mają w sobie wielkie pokłady przedsiębiorczości. Trzeba je tylko umiejętnie uwolnić, w czym ma pomóc cykl stworzony przez kobiety i z myślą o kobietach, który ma dać im więcej pewności siebie, być impulsem, który zachęci do działania – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Szkolenia współorganizowane przez Przedsiębiorczy Bytom i śląski oddział Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, podzielono na cztery części – każdą o innej tematyce.

7 lipca Ewa Bensz z Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu opowie o skutecznych metodach komunikacji – uczestniczki spotkania dowiedzą się, jak dotrzeć do rozmówcy, przekonać go do pomysłu lub rozwiązać konflikt.

14 lipca Agata Hagno, specjalistka rynku pracy, opowie o tworzeniu idealnego planu w świecie kobiecego biznesu.

21 lipca Barbara Lech, coach i kreatorka wizerunku będzie mówić o tym, jaki wpływ na sukces ma budowanie własnej marki i firmy.

18 lipca odbędzie się ostatnie szkolenie, które poprowadzi Anna Bulwicka, założycielka firmy B. Loves Plates.

Organizatorzy cyklu szkoleń „Kobieta ikoną sukcesu” nie zapomnieli też o chcących wziąć w nim udział mamach. W sali kameralnej przygotowany zostanie specjalny kącik, w którym dzieci będą pod stałą i czujną opieką, a mamy całą uwagę poświęcą szkoleniu.

– Mamy świadomość, że godzenie obowiązków rodzinnych i kariery nie jest łatwe. Dlatego dążymy do tego, by jak tylko się da, umożliwić samorozwój także młodym mamom – dodaje Hanna Petters.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.