×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej wspiera początkujących menedżerów

  • km
  • 9 mar 2023 10:55

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej włączyła do oferty edukacyjnej program First Manager Skills.

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej wspiera początkujących menedżerów
Program skierowany jest zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w biznesie, jak i tych czekających na awans (fot. Shutterstock)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Program First Manager Skills, stworzony i opracowany przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej, jest skierowany jest do osób stawiających pierwsze kroki w zarządzaniu - mogą być to zarówno pracownicy, którzy właśnie awansowali na stanowisko kierownicze, ale również menedżerowie in spe – ci, którzy spodziewają się takiego awansu lub dopiero się o niego starają.

Program ma pomóc poznać i przećwiczyć kluczowe działania menedżerskie na podstawie najnowszych trendów, zdiagnozowanie przez uczestnika własnego stylu zarządzania oraz uświadomienia sobie mocnych stron w radzeniu sobie z wyzwaniami, z jakimi na co dzień musi mierzyć się menedżer.

- First Manager Skills ma też stanowić platformę do wymiany poglądów i dobrych praktyk na temat zarządzania. Podczas 80 godzin zajęć z wykorzystaniem metod opartych na interakcji w grupie i doświadczaniu uczestnicy będą mogli zetknąć się z różnymi stylami działania czy rozwiązywania problemów - wyjaśnia Anna Radzikowska, executive coach i opiekunka merytoryczna programu. - Każda z pięciu dwudniowych sesji będzie poświęcona innemu, ważnemu tematowi, a ich istotnym elementem jest osadzenie w kontekście wyzwań, z jakimi zmaga się środowisko biznesowe: ciągła zmiana, zarządzanie różnorodność, elastyczne formy pracy w zespołach - dodaje.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej wspiera początkujących menedżerów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA