Studia gender to niewypał?

Przedstawiciele Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" Uniwersytetu Opolskiego uważają, że utworzenie kierunku stosowane studia gender, to nietrafiony pomysł.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Studia gender to niewypał?

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

7 paź 2015 11:22


"Solidarność" apeluje do rektora o rezygnację z wprowadzenia tego kierunku studiów. Motywuje m.in., że kierunek wprowadzono bez szerokich konsultacji ze środowiskiem uniwersyteckim, a krótka charakterystyka nowych studiów zamieszczona na stronie internetowej wskazuje na kontekst czysto propagandowy.

Z informacji "Naszego Dziennika" wynika, że we wrześniu na pierwszy rok tych studiów zgłosiło się pięcioro chętnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

onlineekspertwsb 2015-10-09 17:57:03

Witam! Wszystkich zainteresowanych studiami z zakresu logistyki w opolskim oddziale Wyższej Szkoły Bankowej zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą studiów pod adresem wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam także, że aplikując na studia do 15 października nie płaci się kwoty wpisowego, która wynosi normalnie 400zł. Pozdrawiam Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Hanusz 2015-10-08 12:26:58

Po co jakieś gender? Kto i gdzie po takich studiach znajdzie pracę!?! Lepiej studiować logistykę, bo to konkretny zawód i łatwo można znaleźć pracę w naszym regionie.

greww 2015-10-07 11:59:14

Dżęder czyli nowa ideologia niczym maksistwo-lenistwo.