PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Studia dla menadżerów w 20 najlepszych uczelniach w Polsce

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć" - zwykł mawiać Brian Tracy, autor bestsellerów z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Dziś już wiadomo, że nauka przez całe życie to klucz nie tylko do lepszych zarobków. Menadżerowie, prezesi, dyrektorzy jeśli chcą być prawdziwymi liderami, muszą cały czas poszerzać swoje kompetencje. Gdzie najlepiej? Sprawdziliśmy, jaką ofertę przygotowały uczelnie, które zajęły 20. pierwszych miejsc w przygotowywanym cyklicznie przez Fundację Perspektywy Rankingu Uczelni Akademickich 2019.

Uniwersytet Warszawski w swojej ofercie ma kilka kierunków przeznaczonych dla kadry zarządzającej.

Jednym z nich jest Executive MBA (US), gdzie posiadanie minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego (preferowane doświadczenia zawodowe na stanowiskach menedżerskich) jest wymagane. W programie nauczania znajdziemy m.in. zagadnienia z rachunkowości, teorii organizacji i zarządzania, uwarunkowań prawnych podejmowania decyzji menedżerskich, marketingu, finansów przedsiębiorstw, metod ilościowych wspomagania procesów decyzyjnych czy negocjacji w biznesie i metod zarządzania operacyjnego, strategicznego czy międzynarodowego. Rekrutacja trwa do 12 września, koszt programu wynosi 8 tys. dol. plus 44,9 tys. zł. 

Uczelnia ma również bogatą ofertę studiów podyplomowych. Znajdziemy tam w sumie kilkadziesiąt pozycji, z których spora cześć skierowana jest właśnie do kadry zarządzającej czy menadżerów.

To m.in. podyplomowe studia menedżerskie w zakresie innowacyjności technologii w biznesie. Absolwenci uzyskają wiedzę pozwalającą na kompleksowe zarządzanie technologiami informacyjnymi w oparciu o stosowane metodyki zarządzania i współczesne rozwiązania infrastrukturalne oraz najnowszą wiedzę na temat innowacyjnych technik zarządzania organizacją. Rekrutacja na nie trwa od czerwca do września. Koszt 6 tys. zł (opłata jednorazowa).

Również do końca września można się rekrutować na menadżerskie studia podyplomowe w zakresie negocjacji w biznesie. Koszt to 5,5 tys. zł (przy opłacie jednorazowej). 

Pełną ofertę kierunków znajduje się tutaj. Fot. Facebook Uniwersytet Warszawski.

REKLAMA

  

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Studia dla menadżerów w 20 najlepszych uczelniach w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Boby 2019-08-14 10:23:40

    To oczywiste wszystko. W USA ale w Polsce nie tu decyduja znajomosci a edukacja tak jezeli jest baza budowania towarzyskich relacji. W Polsce nie ma żadnego rynku pracy. Jest tylko kumoterska siec powiazan. No chyba ze edukacja potrzebna do pracy tymczasowej jako robol budowlany, czy na markecie. Ktoś się uczy a w tym czasie ktoś zajmuje juz stolek. Douczy sie w trakcie potem.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA