PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Toolex 2022

Toolex 2022

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  • Nowy Przemysł
  • Tech & Job
  • Oil Expo
TERAZ TRANSMITUJEMY

Zarządzanie i kompetencje

Studia dla menadżerów w 20 najlepszych uczelniach w Polsce

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć" - zwykł mawiać Brian Tracy, autor bestsellerów z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Dziś już wiadomo, że nauka przez całe życie to klucz nie tylko do lepszych zarobków. Menadżerowie, prezesi, dyrektorzy jeśli chcą być prawdziwymi liderami, muszą cały czas poszerzać swoje kompetencje. Gdzie najlepiej? Sprawdziliśmy, jaką ofertę przygotowały uczelnie, które zajęły 20. pierwszych miejsc w przygotowywanym cyklicznie przez Fundację Perspektywy Rankingu Uczelni Akademickich 2019.

Uniwersytet Jagielloński, najstarsza uczelnia w Polsce przygotowała kilkanaście kierunków studiów, podczas których swoje kwalifikacje mogą podnosić menadżerowie. Oto kilka z nich: 

Zarządzanie jednostkami opieki zdrowotnej, opłata to 4,6 tys. zł. Program studiów zawiera następujące elementy: wprowadzenie do problematyki zarządzania podmiotami leczniczymi, podstawowe narzędzia i metody zarządzania w opiece zdrowotnej, zarządzanie zasobami w podmiotach leczniczych, gospodarka finansowa w podmiotach leczniczych, innowacyjność i zmiany w podmiotach leczniczych oraz budowanie wizerunku i public relations w ochronie zdrowia.

Kontrola zarządcza w organizacjach publicznych, koszt to 4 tys. zł. Program studiów zawiera m.in. zasady funkcjonowania jednostek sektora finansów publicznych, kontrolę zarządczą, zarządzanie organizacjami publicznymi.

Lean Management oraz Lean Office, opłata za studia podyplomowe wynosi 5,3 tys. zł. Studia te mają za zadanie doskonalić kompetencje menedżerskich w zakresie zarządzania zgodnie z koncepcją lean management.

Zarządzanie i audyt, opłata wynosi 6,2 tys. zł. Studia przeznaczone są dla osób, które chcą podnieść kwalifikacje z zakresu systemów zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem i higieną pracy. Program studiów zawiera m.in. następujące elementy: audyt personalny, audyt finansowy, konsulting zarządczy, zarządzanie ryzykiem i ciągłością działalności, zrządzanie zmianami organizacyjnymi, zarządzanie relacjami z klientami, zarządzanie czasem i techniki twórczego myślenia, psychologia zachowań organizacyjnych, komunikacja i negocjacje.

Pełną ofertę studiów podyplomowych znajdziesz tutaj. Fot. Uniwersytet Jagielloński.

REKLAMA

  

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Studia dla menadżerów w 20 najlepszych uczelniach w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Boby 2019-08-14 10:23:40

    To oczywiste wszystko. W USA ale w Polsce nie tu decyduja znajomosci a edukacja tak jezeli jest baza budowania towarzyskich relacji. W Polsce nie ma żadnego rynku pracy. Jest tylko kumoterska siec powiazan. No chyba ze edukacja potrzebna do pracy tymczasowej jako robol budowlany, czy na markecie. Ktoś się uczy a w tym czasie ktoś zajmuje juz stolek. Douczy sie w trakcie potem.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA