Studenci z Wrocławia najlepszymi młodymi analitykami

Studenci z wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego wygrali konkurs CFA Institute, pobijając kilkaset zespołów z całego świata - pisze Puls Biznesu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Studenci z Wrocławia najlepszymi młodymi analitykami

PODZIEL SIĘ


Autor: przegląd prasy/Puls Biznesu

17 kwi 2013 14:16


Pięcioro studentów piątego roku Master Studies in Finance z wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego - Marta Szudzichowska, Katarzyna Kowalczyk, Jan Kasperowicz, Piotr Lembas i Kamil Sakłaski jest na dobrej drodze, by już niedługo podpisywać się CFA. Skrót oznacza wykwalifikowanego analityka finansowego.

Zwyciężyli właśnie w siódmej edycji CFA Research Challenge, jednego z najbardziej prestiżowych studenckich konkursów finansowych na świecie, w którym zawodnicy muszą stworzyć, zaprezentować i obronić przed jury (w składzie z zarządzającymi największych globalnych funduszy kapitałowych) raport analityczny o wybranej spółce - informuje Puls Biznesu.

W konkursie uczestniczyło ponad 3500 studentów z 775 uniwersytetów. Wrocławska drużyna przygotowywała się do niego pod okiem dr. Tomasza Słońskiego, a ich „mentorem branżowym" był Grzegorz Jajuga, partner zarządzający w Brante Partners

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.