PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Studenci z USA szukają możliwości zawodowych w Polsce

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 29 sie 2019 16:22

W ramach "Career Trek" (ścieżka kariery) do Warszawy przyjechali studenci z USA. Będą szukać w naszym kraju okazji zawodowych.

Studenci z USA szukają możliwości zawodowych w Polsce
Career Trek jest organizowany od 2008 r. Program umożliwia studentom Uniwersytetu w Chicago poznanie potencjalnych pracodawców. (fot. pixabay.com)
REKLAMA
  • Studenci Uniwersytetu w Chicago po raz pierwszy odwiedzają Warszawę w ramach programu “Career Trek” (ścieżka kariery), który umożliwia poznanie potencjalnych pracodawców zarówno w miastach w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą.
  • Podczas trzydniowej wizyty w stolicy Polski, studenci odbędą spotkania z potencjalnymi pracodawcami oraz przedstawicielami Urzędu Miasta St. Warszawy.
  • W ramach „Career Trek” Uniwersytet w Chicago organizuje każdego roku około 50 wyjazdów, podczas których studenci mają możliwość poznania różnorodnych sektorów gospodarki, co pozwala na zdobycie doświadczeń przydatnych przy starcie kariery.

Do Warszawy przyjechała grupa 22 studentów Uniwersytetu w Chicago. Warszawski „Career Trek” potrwa trzy dni - od 28 do 30 sierpnia. Jest to pierwsza wizyta studentów Uniwersytetu w Chicago w Polsce, podczas której zapoznają się oni z działającymi w Warszawie firmami - potencjalnymi pracodawcami, będą też mieli okazję bliżej przyjrzeć się bogatej historii i kulturze stolicy. Pobyt w stolicy to jedna z 50 wizyt organizowanych co roku w miastach w USA i na całym świecie przez Biuro Rozwoju Kariery uczelni.

- Dzięki programowi realizowanemu przez Uniwersytet w Chicago odwiedziłem już Londyn i Chiny, gdzie miałem możliwość bliższego przyjrzenia się funkcjonowaniu międzynarodowych rynków finansowych. Jak dotąd nie miałem jednak okazji przyjechać do Europy Środkowej - powiedział Vamshi Eppanapally, student trzeciego roku Uniwersytetu w Chicago, uczestniczący w Career Trek w Polsce. - Bardzo się cieszę, że będę miał okazję poznania kultury biznesowej w Polsce oraz potencjalnych możliwości rozwoju kariery zawodowej - stwierdził.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czytaj też: Polska z nowym programem edukacyjnym dołącza do elitarnego grona

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Studenci z USA szukają możliwości zawodowych w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA