Studenci promują Polskę w Londynie

Polskie Forum Ekonomiczne to konferencja, która przyciągnie ponad 450 osób. W większości będą to studenci, ale nie tylko. Na spotkanie promujące Polskę przyjadą również specjaliści i prezesi polskich firm.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Studenci promują Polskę w Londynie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

28 lut 2014 8:51


Jak informuje „Rzeczpospolita" polscy studenci London School of Economics po raz kolejny organizują Polskie Forum Ekonomiczne - konferencję promującą Polskę. Tegoroczny temat to Polska-Europa 2025. Zaproszono specjalistów (m.in. Jacka Rostowskiego, Danutę Hubner) oraz szefów znanych firm tj. Grupy Maspex czy PZU. - Chcemy się zastanowić, jakie będą wtedy nasze cele, na czym będzie się opierać polska gospodarka, kto będzie naszym narodowym czempionem i jak uchronić Polskę przed middle income trap, czyli pułapką średniego poziomu rozwoju - wyjaśnia dla „Rz" Michał Leszczyński, przewodniczący LSE SU Polish Business Society.

Celem spotkania jest również nawiązanie kontaktów między młodymi Polakami a liderami polskiej gospodarki. W Wielkiej Brytanii jest 6 tys. studentów, a wielu z nich myśli o powrocie do kraju po zakończeni studiów. - Chcemy, żeby wiedzieli o możliwościach, które otwierają się przed nimi w polskim biznesie - podkreśla na łamach „Rz" Franciszek Hutten-Czapski, partner i dyrektor zarządzający w The Boston Consulting Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.