PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Staż, Mainfreight: W tej firmie karierę zaczyna się od zarządzania

  • Justyna Koc
    jk
  • 26 maj 2017 13:36

W większości firm muszą zaczynać od najniższych stanowisk, aby dopiero po kilku latach móc ubiegać się o awans kierowniczy. Nieco inne podejście do młodych ma nowozelandzka grupa Mainfreight, która zaczyna od nauki... zarządzania.

Staż, Mainfreight:  W tej firmie karierę zaczyna się od zarządzania
Adobe Stock
REKLAMA

• Spółka Mainfreight Poland, ogłosiła właśnie rekrutację studentów z polskich uczelni na Management Trainee Program (MTP) – trzyletni ogólnoeuropejski staż menedżerski.

• Stażyści mogą liczyć na wynagrodzenie, a także pracę pod okiem mentorów, którzy wprowadzą ich w tajniki procesów logistycznych i zarządzania.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Management Trainee Program pozwala młodym ludziom poznać wszystkie procesy w firmie w różnych jej oddziałach w Europie. Po jego ukończeniu zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności do zarządzania firmą. Wybrańcy w trakcie tego stażu otrzymają wynagrodzenie, a także będą pracować pod okiem mentorów, którzy wprowadzą ich w tajniki procesów logistycznych i zarządzania.

- Uczestnictwo w programie Management Trainee to przepustka do dynamicznego, różnorodnego świata logistyki. W czasie trzyletniego stażu, młodzi mają okazję pracować w kilku placówkach firmy w różnych krajach, pełniąc różnorodne funkcje – od operatora wózka widłowego po zarządzanie zespołem i planowanie ramię w ramię z doświadczonym menedżerem – wyjaśnia Agnieszka Brymerska, HR specialist w Mainfreight Poland.

Organizatorem MTP jest Mainfreight Group, a proces rekrutacyjny prowadzony jest przez Mainfreight w Holandii. Oferta tego nietypowego programu menedżerskiego jest adresowana do studentów ostatniego roku i absolwentów wieku do 26 lat, którzy mają cechy lidera i chcą pracować w sektorze usług logistycznych oraz doskonalić umiejętności menedżerskie. Firma umożliwi im pogłębienie wiedzy zdobytej na uczelni i rozwój zdolności przywódczych.

- Naszą wiedzę i doświadczenie chcemy przekazać następnemu pokoleniu utalentowanych ludzi, aby firma mogła się dalej rozwijać, a dzięki pracy pasjonatów stawała się coraz lepsza we wszystkich obszarach działalności. Poszukujemy młodych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do stawianych przed nimi zadań, nie boją się wyzwań, lubią pracować w grupie i nawiązywać nowe kontakty. Pragniemy, by właśnie takie osoby dołączyły do rodziny Mainfreight Europe – mówi Agnieszka Brymerska.

Ogólnoeuropejski Management Trainee Program jest prowadzony w języku angielskim. Dlatego istotna jest tutaj bardzo dobra znajomość tego języka.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Staż, Mainfreight: W tej firmie karierę zaczyna się od zarządzania

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA