×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Nawet 7 tys. zł za staż. Startuje kolejna edycja Programu Kariera

  • jk
  • 1 mar 2023 11:08

1 marca 2023 r. rusza 20. jubileuszowa edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. W tym roku 34 firmy przygotowały blisko 100 ofert w 14 miastach dla studentów i absolwentów różnych kierunków i specjalizacji.

Nawet 7 tys. zł za staż. Startuje kolejna edycja Programu Kariera
Od 1 marca 2023 r. studentki i studenci oraz absolwenci do 30. roku życia, mogą ubiegać się o staże w Programie Kariera (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • Program Kariera to organizowany przez Polską Radę Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach. Patronat nad wydarzeniem objął portal PulsHR.pl.
  • Rekrutacja będzie prowadzona od 1 marca do 15 maja. Dotychczasowi absolwenci staży wysoko oceniają ich merytorykę i organizację.
  • Wynagrodzenie stażystów wynosi od minimum 3600 zł do nawet 7000 zł za miesiąc.

Od 1 marca 2023 r. studentki i studenci oraz absolwenci do 30. roku życia, mogą ubiegać się o staże w Programie Kariera. To organizowany przez Polską Radę Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach i branżach - największa tego typu inicjatywa w Polsce.

W 20. jubileuszowej edycji 34 najlepsze krajowe i międzynarodowe spółki oferują prawie 100 staży w 14 miastach, m.in. w Bydgoszczy, Grudziądzu, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Janowie Podlaskim czy Wrocławiu. W niektórych firmach przewidziana jest także praca zdalna lub hybrydowa.

Osoby chcące rozpocząć karierę zawodową mogą aplikować na płatne praktyki w następujących obszarach: prawo, finanse, HR, logistyka, PR, media i reklama, marketing i sprzedaż, badania i rozwój, farmacja, IT i programowanie, analiza danych, produkcja, inżynieria, inwestycje infrastrukturalne, e-commerce, zakupy (procurement), obsługa klienta, zarządzanie jakością oraz zarządzanie projektami.

Staże z zasady odbywają się w czasie wakacji studenckich, jednak pracodawcy podchodzą elastycznie do ustalania terminów, biorąc pod uwagę preferencje uczestników. Niektóre z praktyk mają rozpocząć się już w maju. Pracodawcom zależy na wyborze najlepszych kandydatów, dlatego ocena zgłoszeń i procesy rekrutacyjne będą trwały od pierwszego dnia naboru.

Atrakcyjne wynagrodzenie - każdy uczestnik otrzyma od 3600 zł do nawet 7000 zł za miesiąc stażu

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nawet 7 tys. zł za staż. Startuje kolejna edycja Programu Kariera
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA