×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Śnieżka szuka stażystów

  • Karolina Markowska
    km
  • 5 maj 2021 14:51

Produkująca farby i lakiery firma Śnieżka ruszyła z trzecią edycją programu stażowego „Spektrum”. Na studentów i absolwentów czeka jedenaście miejsc, a na część z nich – praca pod okiem opiekunów, którzy znaleźli zatrudnienie w Śnieżce po zakończeniu pierwszej edycji programu. Rekrutacja potrwa do końca maja.

Śnieżka szuka stażystów
Grupa Śnieżka ruszyła z trzecią edycją programu stażowego „Spektrum” (fot. Pixabay)
REKLAMA

Program stażowy Śnieżki będzie trwał 3 miesiące – od początku lipca do końca września. Mogą wziąć w nim udział zarówno studenci ostatnich lat, jak i absolwenci w ciągu dwóch lat po skończeniu studiów.

Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w jednym z dziewięciu obszarów: księgowość, badania i rozwój (2 miejsca), transformacja cyfrowa i IT (2 miejsca), obsługa klienta krajowego w zespole e-commerce, sprzedaż eksportowa, marketing strategiczny (w zespole pricingu i zarządzania przychodami), dane i analityka, spedycja, zarządzanie zasobami ludzkimi. Dział sprzedaży eksportowej przyjmie stażystę w Warszawie, a pozostałe zespoły – w Brzeźnicy.

Staże odbędą się stacjonarnie w biurach Śnieżki z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Rekrutacja potrwa od 5 do 31 maja.

– Zeszłoroczna edycja „Spektrum” ponownie zakończyła się sukcesem. Zagwarantowaliśmy wszystkim stażystom nowe doświadczenia zawodowe, a kilku z nich, po zakończeniu programu, na stałe dołączyło do naszego zespołu. Oprócz dbałości o wysoce merytoryczny aspekt programu, ze względu na pandemię, szczególny nacisk położyliśmy także za zasady bezpieczeństwa. Podobne podejście będzie nam towarzyszyć również w tym roku. Dzięki temu studenci i absolwenci zyskają szansę na rozwój w bezpiecznym środowisku – wyjaśnia Patrycja Radwańska, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Śnieżce.

Program stażowy Śnieżki jest pozytywnie oceniany przez dotychczasowych uczestników. Co roku wzrasta też liczba kandydatów, którzy po odbyciu stażu dostają możliwość związania swojej kariery zawodowej ze Śnieżką. Opiekunami części uczestników III edycji „Spektrum” będą osoby, które taką decyzję podjęły dwa lata wcześniej.

Poza umową o praktykę absolwencką i wynagrodzeniem, stażyści mogą liczyć na pakiet szkoleń oraz dofinansowanie dojazdów i posiłków. Na koniec współpracy dostaną również feedback rozwojowy poparty badaniem kompetencji, a ponadto certyfikat ukończenia programu stażowego w Śnieżce. Najlepsi stażyści mają szansę na zatrudnienie w spółkach Grupy Śnieżka.

Grupa Śnieżka to największy w Polsce producent farb i lakierów. Aktualnie obejmuje 7 spółek i działa na 15 rynkach zagranicznych. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Śnieżka szuka stażystów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA