×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Ruszyły letnie praktyki w Nestlé. Najlepsi mają szansę na pracę

  • Justyna Koc
    jk
  • 21 lip 2017 10:43

W warszawskiej centrali Nestlé Polska oraz fabrykach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Kargowej i Nałęczowie ruszył program 3-miesięcznych płatnych praktyk, na które w tym roku przyjęto 66 studentów i absolwentów.

Ruszyły letnie praktyki w Nestlé. Najlepsi mają szansę na pracę
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrano 66 osób, które na początku lipca rozpoczęły swoją wielką przygodę zawodową w Nestlé. W tym roku młodzi mogli aplikować na praktyki m.in. do biura głównego firmy w Warszawie oraz jej zakładów produkcyjnych w Kaliszu, Rzeszowie, Nałęczowie, Kargowej i Nowej Wsi Wrocławskiej. 

Podczas trwających 3 miesiące praktyk w strukturach Nestlé, studenci i absolwenci będą mogli zapoznać się ze sposobem działania firmy. W tym czasie zostaną powierzone im zadania i projekty biznesowe, wezmą udział w wartościowych szkoleniach i warsztatach, odwiedzą jedną z fabryk Nestlé i będą mogli zadbać o swoją sprawność fizyczną podczas Sport’s Day. Najlepsi będą mieli szansę na dalszą współpracę z Nestlé.

Czytaj też: Nestle zatrudniło w Nowej Wsi Wrocławskiej 350 osób

Wsparcie ludzi młodych we wchodzeniu na rynek pracy to jeden z priorytetów Nestlé Polska. Z tego powodu już od 18 lat firma organizuje 3-miesięczne letnie praktyki. W sumie od 1999 roku wpłynęło na nie 25 tys. aplikacji,  a firma dała szansę odbycia praktyk blisko 1 tys. młodym. Średnio w każdym roku około 50 proc. z nich podejmuje stałą współpracę z Nestlé.

Program letnich praktyk realizowany jest w ramach Inicjatywy „Nestlé needs YOUth”, dzięki której firma działa na rzecz podnoszenia jakości życia i dążenia do lepszej przyszłości.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ruszyły letnie praktyki w Nestlé. Najlepsi mają szansę na pracę

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA