PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Rekrutacja na podyplomowe studia "Ochrona małoletnich” na UPJP2 do 31 sierpnia

  • Autor: PAP/AKC
  • 16 sie 2022 16:56

Rekrutacja elektroniczna na studia podyplomowe "Ochrona małoletnich i osób prawnie z nimi zrównanych w prawie kanonicznym" na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II zakończy się 31 sierpnia - poinformowało biuro delegata KEP ds. ochrony dzieci i młodzieży.

Rekrutacja na podyplomowe studia "Ochrona małoletnich” na UPJP2 do 31 sierpnia
Studia rozpoczną się w październiku 2022 r. i zakończą wraz z końcem semestru letniego 30 września 2023 r. (fot. Shutterstock.com)
REKLAMA

"Studia są okazją do zdobycia gruntownej i specjalistycznej wiedzy na temat materialnego i procesowego kanonicznego prawa karnego, a także do uzyskania praktycznych umiejętności w diagnozie i procedowaniu spraw karnych kościelnych od momentu przyjęcia informacji o przestępstwie do wymierzenia kary" - zaznaczono w komunikacie.

W celu profesjonalizacji kościelnego systemu ochrony małoletnich i bezbronnych oraz pomocy skrzywdzonym wykorzystaniem seksualnym granty na sfinansowanie czesnego w wysokości 3200 zł zaoferowała diecezjom i zakonom Fundacja Świętego Józefa KEP.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czytaj też: Ponad połowa zagranicznych studentów w Polsce to Ukraińcy i Białorusini

Warunkiem przyjęcia na studia podyplomowe jest ukończenie studiów magisterskich na kierunku prawo, prawo kanoniczne, administracja, teologia, pedagogika, socjologia, psychologia, praca socjalna.

Studia rozpoczną się w październiku 2022 r. i zakończą wraz z końcem semestru letniego 30 września 2023 r. Obejmują 14 zjazdów w soboty, w tym niektóre prowadzone zostaną w formule online. 

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Rekrutacja na podyplomowe studia "Ochrona małoletnich” na UPJP2 do 31 sierpnia

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA