Projekt EEC - Liderzy Przyszłości nabiera rozmachu

• Druga edycja projektu EEC - Liderzy Przyszłości, realizowanego w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach nie kończy się wraz z wydarzeniem.
• W październiku ruszy kolejna odsłona aktywności dla młodych liderów.
• Odbywać się będą regularne spotkania, wykłady i rozmowy, podczas których studenci śląskich uczelni będą uczyć się od praktyków biznesu oraz przedstawicieli świata polityki.
• Tylko w trakcie VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego, udział w wykładach otwartych wzięło blisko 2 tys. młodych słuchaczy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Projekt EEC - Liderzy Przyszłości nabiera rozmachu

PODZIEL SIĘ


Autor: PTWP

www.pulshr.pl

20 cze 2016 11:17


W ramach drugiej edycji projektu EEC – Liderzy Przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow), studenci i absolwenci uczelni krajowych i zagranicznych oraz przedstawiciele wspierających inicjatywę instytucji, wzięli udział w wykładach otwartych, uczestniczyli jako słuchacze i prelegenci w debatach Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2016 oraz współpracowali przy organizacji wydarzenia.

W VIII edycji największej konferencji biznesowej Europy Centralnej wzięło udział ponad 8 tys. gości, wśród których znaleźli się: Valdis Dombrovskis, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, premier Łotwy; Günther H. Oettinger, komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa; Beata Szydło, premier RP, europarlamentarzyści, ministrowie i wiceministrowie z całego świata oraz prezesi największych firm, eksperci i biznesmeni.

– W rekordowym pod względem zainteresowania i rzeczywistej obecności uczestników, VIII Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, już po raz drugi na taką skalę udział wzięli także studenci i absolwenci. Blisko dwa tysiące słuchaczy wykładów otwartych oraz zaangażowanie podczas kongresowych debat i organizacji całego wydarzenia, utwierdzają nas w słuszności przyjętego założenia o współpracy z młodymi liderami – mówi Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, inicjator i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. – Od jesieni zamierzamy rozwinąć projekt EEC – Liderzy Przyszłości – dodaje.

W ramach drugiej edycji projektu EEC – Liderzy Przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow), studenci i absolwenci wzięli udział w wykładach otwartych, uczestniczyli jako słuchacze, a także prelegenci (fot.PTWP) W ramach drugiej edycji projektu EEC – Liderzy Przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow), studenci i absolwenci wzięli udział w wykładach otwartych, uczestniczyli jako słuchacze, a także prelegenci (fot.PTWP)

Zapowiadane działania to cykl comiesięcznych spotkań studentów z praktykami biznesu oraz wybitnymi osobistościami ze świata polityki. Wykłady prowadzone będą przez doświadczonych specjalistów w danej dziedzinie w formie luźnego wykładu oraz rozmowy z uczestnikami. Projekt realizowany będzie od października 2016 r.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.