PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Prezydent: Potrzebujemy młodych, zdolnych przedsiębiorców

  • Autor: PAP/AT
  • 28 maj 2019 16:05

Mam nadzieję, że młodzi ludzie przyczynią się w przyszłości do tego, że polski biznes będzie się dobrze rozwijał. Bardzo potrzebujemy młodych, zdolnych przedsiębiorców - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas gali XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Prezydent: Potrzebujemy młodych, zdolnych przedsiębiorców
Laureaci oraz ich opiekunowie odebrali od Andrzeja Dudy dyplomy (fot.prezydent.pl/Jakub Szymczuk)
REKLAMA
  • Przedsiębiorczość jest czymś niezwykle ważnym. Olimpiada uczy nie tylko przedsiębiorczości, ale także umiejętności prezentacji i negocjacji - powiedział prezydent.
  • Pogratulował laureatom olimpiady zdolności i umiejętności ciężkiej pracy. Wyraził nadzieję, że przyczynią się oni w przyszłości do tego, że polski biznes będzie się dobrze rozwijał.
  • Mam nadzieję, że będziemy mieli coraz lepszą gospodarkę, coraz mocniejsze polskie firmy, bo ten patriotyzm gospodarczy jest bardzo ważny i chciałbym, żeby polska przedsiębiorczość znakomicie się rozwijała i żeby nasze firmy były coraz mocniejsze, żeby mogły konkurować nie tylko na rynku krajowym i europejskim, ale także światowym - zaznaczył.

"Przedsiębiorczość jest czymś niezwykle ważnym. Olimpiada uczy nie tylko przedsiębiorczości, ale także umiejętności prezentacji i negocjacji (...) Bardzo potrzebujemy młodych, zdolnych przedsiębiorców i ludzi biznesu" - mówił Andrzej Duda podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim.

Prezydent pogratulował laureatom olimpiady zdolności i umiejętności ciężkiej pracy. Wyraził nadzieję, że przyczynią się oni w przyszłości do tego, że polski biznes będzie się dobrze rozwijał.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Mam nadzieję, że będziemy mieli coraz lepszą gospodarkę, coraz mocniejsze polskie firmy, bo ten patriotyzm gospodarczy jest bardzo ważny i chciałbym, żeby polska przedsiębiorczość znakomicie się rozwijała i żeby nasze firmy były coraz mocniejsze, żeby mogły konkurować nie tylko na rynku krajowym i europejskim, ale także światowym" - powiedział.

Czytaj też: Co z testem przedsiębiorcy?

Zwrócił uwagę, że laureatami olimpiady są uczniowie ze wszystkich stron Polski.

"To jest wielka satysfakcja, że jesteście nie tylko z Warszawy, z Krakowa, z tych wielkich ośrodków miejskich, ale że przyjechali też ludzie z mniejszych miast. To pokazuje, że mamy wszędzie zdolną młodzież i oddanych nauczycieli" - zaznaczył prezydent.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Prezydent: Potrzebujemy młodych, zdolnych przedsiębiorców

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA