PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Pracodawcy RP rozpoczynają współprace z Uniwersytetem SWPS

Pracodawcy RP i wydział prawa Uniwersytetu SWPS rozpoczęły współprace. W jej ramach eksperci organizacji będą prowadzili zajęcia na kierunku” Prawo w biznesie”.

  • km
  • 23 lut 2022 10:49
Pracodawcy RP rozpoczynają współprace z Uniwersytetem SWPS
Adam Bodnar i Rafał Baniak (fot. mat. pras.)
REKLAMA

- Cieszę się z podjęcia ścisłej współpracy z Uniwersytetem SWPS. Wymiana wiedzy i doświadczenia w obszarze dydaktyki, a także organizacji wspólnych wydarzeń przyda się zarówno uczelni, jak i naszej organizacji. Współpraca nauki z biznesem, a co za tym idzie transfer wiedzy, jest istotnym elementem w kształceniu przyszłych kadr – wyjaśnia prezes Pracodawców RP Rafał Baniak.

Czytaj też: Finansowanie uczelni jest niewystarczające

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach współpracy eksperci Pracodawców RP będą m.in. prowadzili zajęcia ze studentami w zakresie nauki na kierunku „Prawo w biznesie” oraz będą brali czynny udział w wydarzeniach organizowanych przez Uniwersytet SWPS. Porozumienie obejmuje również organizację wspólnych konferencji, seminariów i szkoleń adresowanych zwłaszcza do studentów na kierunku „Prawo w biznesie”.

Czytaj też: Pokazali, co Zetki myślą o studiach

- Współpraca pomiędzy Uniwersytetem SWPS a Pracodawcami RP będzie ważnym przedsięwzięciem dla obu partnerów. Będzie dotyczyć w szczególności inicjatyw o charakterze edukacyjnym, w tym rozpoznawania aktualnych trendów oraz potrzeb rynku pracy. Ponadto partnerzy przewidują wspólne organizowanie spotkań, konferencji, wykładów, a także współpracę w ramach projektów naukowych – powiedział dr hab. Adam Bodnar, prof. Uniwersytetu SWPS, dziekan wydziału prawa warszawskiej filii uczelni.

Dzięki porozumieniu studenci uczelni zyskali również możliwość odbycia praktyk i staży nie tylko w samej organizacji Pracodawców RP, ale także u członków organizacji.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Pracodawcy RP rozpoczynają współprace z Uniwersytetem SWPS

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA