PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Praca w Europie. Warszawa zaprasza na warsztaty

Warszawa zaprasza na bezpłatne warsztaty z tworzenia CV oraz paszportu językowego Europass. W warsztatach może wziąć udział młodzież szkół średnich, studenci oraz dorośli zainteresowani skuteczną prezentacją własnych kwalifikacji i kompetencji na europejskim rynku edukacji oraz pracy.


Praca w Europie. Warszawa zaprasza na warsztaty
Adobe Stock
REKLAMA

Uczestnicy spotkania poznają m.in. odpowiedzi na pytania: Co to jest Europass? Z czego składa się portfolio tych dokumentów? Jak ich użyć w poszukiwaniu pracy? 

Wydarzenie jest organizowane przez miasto stołeczne Warszawa, w ramach prowadzenia Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CV Europass to zestaw dokumentów - swego rodzaju elektroniczne portfolio - umożliwiające przedstawienie swoich umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia zawodowego w jasny i efektywny sposób, zrozumiały nie tylko w kraju ojczystym, ale w we wszystkich krajach Unii Europejskiej. 

Europass to program Komisji Europejskiej obecny w krajach Unii Europejskiej, w państwach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w krajach kandydujących do UE. Został ustanowiony decyzją Parlamentu Europejskiego i Rady z 15 grudnia 2004 roku.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25 listopada, w godz. 14.30-16.00, w Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Praca w Europie. Warszawa zaprasza na warsztaty

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA