×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Poznań nagrodzi finansowo najlepszą pracę magisterską i doktorską

  • Autor: JS
  • 4 paź 2017 23:12

Z początkiem roku akademickiego władze Poznania zapraszają studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu dla na najlepszą pracę magisterską i pracę doktorską. Do zdobycia są nagrody pieniężne w wysokości od 4 do 8 tys. złotych. Zgłaszać można się do 15 listopada.

Poznań nagrodzi finansowo najlepszą pracę magisterską i doktorską
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace z zakresu wszelkich dyscyplin i obszarów nauki, obronione w latach 2016-2017. Przedmiot pracy może stanowić problematyka związana z Poznaniem lub opis rozwiązania możliwego do wdrożenia w mieście. Jednym z głównych kryteriów oceny prac będzie ich praktyczny charakter.

Celem konkursu  na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach i w poznańskich placówkach naukowych jest zaangażowanie młodych talentów na rzecz rozwoju miasta oraz promowanie ich osiągnięć.

Na autorów trzech najlepszych prac doktorskich czekają równorzędne nagrody w wysokości 8.000 zł, a na autorów trzech najlepszych prac magisterskich trzy równorzędne nagrody w wysokości 4.000 zł.

To już 14. edycja konkursu "Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską" i "Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską". Łącznie w dotychczasowych edycjach nagrodzono i wyróżniono 159 prac; 39 nagród w kategorii prac magisterskich (48 wyróżnień); 36 nagród w kategorii prac doktorskich (36 wyróżnień).

Prace należy składać w Wydziale Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Poznania do 15 listopada 2017 r w Urzędzie Miasta. Adres Wydziału Rozwoju Miasta do 31.10.2017 r.: pl. Kolegiacki 17, II piętro, p. 261 lub 266 r. Od 2.11.2017 r. Wydział Rozwoju zmienia lokalizację i będzie się mieścił w biurowcu przy ul. Za Bramką 1, II piętro.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Poznań nagrodzi finansowo najlepszą pracę magisterską i doktorską

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA