×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Politechnika Opolska wprowadza nowy kierunek - obsługa inwestycji w gospodarce

  • Autor: PAP/JP
  • 4 maj 2021 12:39

Od nowego roku akademickiego na Politechnice Opolskiej będą prowadzone nowe studia pierwszego stopnia o specjalizacji obsługa inwestycji w gospodarce. Jak informuje uczelnia, będzie to pierwsza tego typu specjalizacja w kraju.

Politechnika Opolska wprowadza nowy kierunek - obsługa inwestycji w gospodarce
Nowa specjalizacja będzie funkcjonowała w ramach administracji na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej (fot. FB)
REKLAMA

Nowa specjalizacja będzie funkcjonowała w ramach administracji na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej. Zdaniem dr. Piotka Zamelskiego, prodziekana ds. dydaktyki tego wydziału jego absolwenci nie powinni mieć problemów ze znalezieniem pracy.

"Obsługa inwestycji w gospodarce jest specjalnością na pierwszym stopniu kierunku administracja o profilu praktycznym, łączy w sobie wiedzę z zakresu prawa, ekonomii, zarządzania, rozwoju regionalnego oraz umiejętności w zakresie prowadzenia negocjacji, zagadnienia z dziewięciu dziedzin technicznych jak transport, budownictwo, automatyka i robotyka, sztuczna inteligencja oraz innych dyscyplin, które są wykładane na naszej uczelni. Naszym zamierzeniem jest przygotowanie absolwenta do pracy przy obsłudze procesów inwestycyjnych czy to w sektorze publicznym, czy prywatnym" - powiedział Zamelski.

Uczelnia chce zarejestrować nową specjalność jako kwalifikację rynkową, dzięki której absolwent otrzyma certyfikat potwierdzający, że jest ona włączona do państwowego rejestru, który grupuje kwalifikacje mające znaczenie dla rynku pracy. Jeżeli oczekiwania organizatorów się spełnią, w przyszłości nie wyklucza się organizacji także studiów magisterskich o tej specjalności.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Politechnika Opolska wprowadza nowy kierunek - obsługa inwestycji w gospodarce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA