×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

PKN Orlen - Orlen Projekt i ARP wspólnie z Politechniką Warszawską inaugurują program stażowy

  • Aneta Kaczmarek
    AKC
  • 11 paź 2019 21:10

Studenci z płockiej filii Politechniki Warszawskiej rozpoczną wkrótce staże w ramach programu "Zaprojektuj z nami swoja przyszłość". Wspólna inicjatywa należącej do Grupy Orlen spółki Orlen oraz Agencji Rozwoju Przemysłu oraz uczelni podniesie kwalifikacje i pozwoli studentom zdobyć doświadczenie zawodowe.

PKN Orlen - Orlen Projekt i ARP wspólnie z Politechniką Warszawską inaugurują program stażowy
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Umowa dotycząca realizacji programu stażowego „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”, zawarta 11 października w Płocku, jest kolejnym krokiem w budowaniu silnych relacji biznesowo-naukowych pomiędzy największą firmą inżynierską w Płocku tj. Orlen Projekt, Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej oraz Agencję Rozwoju Przemysłu.
  • Przed studentami Politechniki Warszawskiej otwiera się możliwość aktywnego uczestnictwa w realnych projektach realizowanych dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego oraz zdobywania praktycznego doświadczenia jeszcze na etapie studiów.
  • Dla spółki Orlen Projekt jest to natomiast szansa na budowanie zaplecza wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, która w niedalekiej przyszłości będzie mogła płynnie dołączyć do spółki.

- Wierzę głęboko, że jest to początek wieloletniej i owocnej współpracy pomiędzy reprezentowanymi przez nas instytucjami, która przyczyni się do ich dalszego organicznego i stabilnego rozwoju oraz wzmocni zajmowane obecnie pozycje - mówi powiedział Marcin Kasza, prezes zarządu Orlen Projekt. 

- Wiążemy duże nadzieje z programem „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”. Po sukcesie, jakim okazała się tegoroczna edycja programu „Rozwój kadr sektora kosmicznego”, jestem przekonany, że inwestowanie w młodych ludzi, którzy mogą zdobywać doświadczenie i realizować się w Polsce, jest właściwą drogą. Mam nadzieję, że możliwości jakie stwarzamy, sprawią, że zwiążą oni swoje plany z miejscem, w którym rozpoczynają staż i pozostaną tu na dłużej, co będzie niewątpliwie dużą korzyścią także dla przedsiębiorstwa - dodaje Paweł Kolczyński, wiceprezes ARP.  

Czytaj też: Studenci świadomi wyzwań rynku pracy. Chętnie łączą pracę z nauką

Program skierowany jest do studentów Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Głównym celem stażu jest budowanie zaplecza kadrowego dla Orlen Projekt i ARP poprzez wybór osób o wysokim potencjale i wspieranie ich w rozwoju zawodowym na początku kariery zawodowej, z możliwością oferowania wybranym stażystom stałej współpracy po zakończeniu stażu.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: PKN Orlen - Orlen Projekt i ARP wspólnie z Politechniką Warszawską inaugurują program stażowy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA